Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bencede normale dönüyor olabilir ama dr ye bi başvursan da iyi olur bak bakalım neyse nasip değilmiş bu ay çalışmalara tam gaz devam unutlar bidahaki aya :26::26:

selam kızlar moralim çok bozuk adet oldum hemde 1 hafta önceden geçen ayda 5 gün önceden olmuştum normalde 30 günde bir olurdum korunmayı bıraktıktan sonra aşağıya inmeye başladı bende hesaplarımı 30 günden hesaplamıştım ooooof ooooof şimdi işin yoksa bekle 1 ay daha neden adetlerim kısalıyor anlamadım :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

krispicim üsülme bitanem böyleymiş hayırlısı bende bu ay regl oldum umutsuzluğa kapılma bidahaki aya inşallah:)

üzülmemek elimde değil ben heyecanla 12 kasımı bekliyorum ama 1 bir hafta önce kötü bir sürpriz yaptı bana o kırmızılar:hhh:

Selam kizlar nasilsiniz bakalim:D:D
Krispi o düzensizlikler bendede oluyor canim, korunmayi birakali 10 ay oldu basta düzgündü simdi kafayi yedi:D:D
ben dra danisacagim randevumu aldim bile:D:D

Selam kizlar nasilsiniz bakalim:D:D
Krispi o düzensizlikler bendede oluyor canim, korunmayi birakali 10 ay oldu basta düzgündü simdi kafayi yedi:D:D
ben dra danisacagim randevumu aldim bile:D:D
kız 10 ay niye bekledin valla ben bekleyemem 6ay olmazsa giderim
gerçi 1 sene bekleyin diyorlar ama ben okadar beleyemem

Krispi 10 ay oldu korunmayi birakali dr. 1 yil bakalim birsey olmazsa diger kontrollere geceriz dedi, suan icin hersey normal gözüküyor.
Ben yurt disindayim canim :)

Geri