Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yoookkk canım ne anırması benim yakınımıda öle dediler canıda pek tatlıdır ve bu tür şeyleri abartmasını sever 3 ay erteledi bu işi girdi çıktı filmden noldu bişi oldumu dedim abartmışım dedi binpişman oldu bu kadar ertelediğine hiçbişi olmadı dedi. sen herkesin dediğine kulak asma... sonuçta evlagt için uğraşıyosun canın yansa bile mecbursun yaptıracaksın:D dualarım seninle beraber canım allah yardımcın olsun

Mrb melekler birkaç gündür çok yoğundum giremedim.nasılsınız bakalım.bugün doktora gittim genel bi jinekolojik muayene için.bebek istiyoruz ya her şey tam olsun diye.allaha şükür her şey normalmiş hatta yumurtlama anının çok yakın olduğunu ve bu dönemde yoğun çalışmamız gerektiğini söledi doktor:26:ilahi insan kimlerel neyi konuşuyo.bide folik asit verdi.hayırlısı bakalım inş hepimiz en kısa zamanda meleğimize kavuşuruz.öpüyorum hepinizi..................

haydi bakalım hayırlısı daolunay allah yardımcınız olsun. dimii bazen dr diyor ya şu zaman yasak şu zaman yoğun çalışın insanın garibine gidiyor :minik: :minik:

merhaba arkadaşlar
bugün ultrasona girdim bebişimin cinsiyetini öğrendik bi oğlum olacak:26:

arkadaşlar uzun süredir yazamadım bugün çok mutluyum sağlık ocağına gittim ve test yaptırdım hamile olduğumu söyledi hemseri bu ikinci bebeğim ilkini kaybettim inşallah bu sağlıklı dünyaya gelir hayırlısı inşaalah...

oknlyl canım çok sevindim oğluşun kucağına sağ salim gelir inşallah

gülgüzeli canım seni ilk baştan beri takip ediyorum hatırlıyorum ilk hamişliğinide yazmıştın geçen seneydi galiba hadi hayırlısı bakalım bu sefer sNA SIKI SIKI TUTUNSUN YAVRUN
allah yavrularınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Mrb melekler birkaç gündür çok yoğundum giremedim.nasılsınız bakalım.bugün doktora gittim genel bi jinekolojik muayene için.bebek istiyoruz ya her şey tam olsun diye.allaha şükür her şey normalmiş hatta yumurtlama anının çok yakın olduğunu ve bu dönemde yoğun çalışmamız gerektiğini söledi doktor:26:ilahi insan kimlerel neyi konuşuyo.bide folik asit verdi.hayırlısı bakalım inş hepimiz en kısa zamanda meleğimize kavuşuruz.öpüyorum hepinizi..................

herşeyin normal olmasına çok sevindim canım bende geçen ay gitmiştim banada aynı şekilde söylemişti ama merak ettiğim bişey var açıkcası sadece ultrason la bakarak herşey normalmi anormalmi anlayabiliyorlarmı yani testelere ihityaç duymadan bu konuda bilgisi olann varsa ve beni aydınlatırsa sevinirim

canım önce yumurtalıklarına bakıyor banada baktı 3 boyutlu ultrasonla ve rahim ağzı genişliğimi gördü, kiste bakıyor. yani aslında normal ultrasonla çıkmıyor bu kadar ayrıntılı. bazende iki üç defa çağırıyorlar buda eğer özele gittiyseni iyi ilgileniyorlar hastaneye gittiyseniz muayenesine gidene kadar herşey normal diyor muaynanesinde daha iyi bakıyor. ben direk özeline gittim her sorunumu 1 gidişimde çıkardı ve ilk gidişimde bir sürü test istedi

bende ilk olarak özele gittim ve normal ultrasonla baktı sonrada kendisi elle muayene etti bana herşey normal dedi ama tedbir olsun diye iki tane antibiyotik verdi bunları kullan 2 aya kalmaz hamile kalırsın dedi o kdr emindiki ama nedense ben fazla tatmin olmadım ama şimdi burda bakıyorum çoğu arkdlar o kdr testlerden geçmişki bu ayda olmazsa başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum

zaten bir dr de sabit kalmayın arkadaşlar elle muayene etmesi iyi olmuş çünkü rahim ağzına bakmış. normal ultrasonla çıkmaz zaten. antibiyotiğide büyük bir ihtimal az biriltihap varsa ondan vermiştir. banada zaten test yaptı 3 ay mühlet verdi sonuçta doğal olarak bir deniyecek sonra müdahaleye başlayacak. içini rahat tut. hemen olan bir süreç değil malesef ki bu.

Geri