Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hepinize iyi bayramlar diliyorum ve carizmam gibi bende güzel haberlerinizi bekliyorum.
Allaha emanet olun...
Sevgi ile kalın meleklerim :)

melişler bugün regl oldum nasip bakalım allah hepiimize yardımcımız olsun sizleri seviyorum canlarrrrrr

Hayirlisi olsun jellim, benimde reglim yaklasti hadi bakalim yani sancilarda basladi regl olurum büyük ihtimal

off şu sancılar olmasa çok sevincem ama 2. günüm hala ağrıyor. hamiş olunca en çok sevindiğim şey regl ağrısından kurtulmak olucak ne berbat bişi bu yaaa neyse bakalım . bu ay sonunda dr ye gidicem nasip olursa ama önce şu regl ağrısından kurtulmak için gidicem. hepimizin gönlüne göre olsun arkadaşlar

canlarım benimmmmmmmm.....
herkesin geçmiş bayramı mübarek olsunnn....her günümüz bayram gibi geçsinn İNŞALLAH.....
bende bu ay hiç umudu olmayanlardanım zaten liste bile unutulmuş gitmiş inşallah yüzü gülen karnına minicik meleği konulan bi ANNEmiz olur bu ay hatta birkaç annemiz...:Laie_23:

canlarım benimmmmmmmm.....
herkesin geçmiş bayramı mübarek olsunnn....her günümüz bayram gibi geçsinn İNŞALLAH.....
bende bu ay hiç umudu olmayanlardanım zaten liste bile unutulmuş gitmiş inşallah yüzü gülen karnına minicik meleği konulan bi ANNEmiz olur bu ay hatta birkaç annemiz...:Laie_23:

inşallah chatlakçık dileüin kabul olur

nasılsınız kızlar epeydir yoktum inanın bu süre içinde bilgisayarı bile açmadım artık herşeyi saldım ben sizleri merak ettim yeter bu kadar suskunluk dedim yeni arkadaşlar gelmiş hepsi hoşgeldi inşallah onlarda yakında meleklerine kavuşur ..
hele hamişler var çok sevindim hayırlısıyla bebişlerine kavuşurlar inşallah..
bana gelince aynı zaten icraat yok regli tarihimi zaten bilmiyorum beni tarihsiz ekleyin artık takip etmiyorum çünkü haberim yok..
kurban bayramınız mübarek olsun canlarım hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum :humble::humble:

blackrain özlettin kendini aynen canım bende koyverdim gitti boşvermek en iyisi seninde bayramın kutlu olsun kendne iyi bak canım

merhaba arkadaslar ben 23 yasindayim ve bu konuda deneyimim yok biri bana yardim edermi lutfen... 3aydir hamile kalmaya calisiyom ama olmuyor. reglim her ay 18de geliyodu ama son uc aydir 16,13 sonra 11de geldi bu neden ola bilir bir fikri olan varmi. bide 13de reglimi gordukden 2 hafta sonra karnim da cok kotu agri ve kasilma vardi sanki reglim baslaycakmis gibi. ama yine hamile degilim reglim 11de geldi.

sevgiler meri

Geri