Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KIZLAR NASILSINIZ?? BEN 10 AYLIK EVLİYİM hamiş kalmak istiyorum ama oluyo zaman bıraktım allahım biliyodur vaktini zamanını dedim ama yinede huzursuz oldum doktora gittim 1 sene dolsun dedi:( gebelik olamazsa 1 sene içersinde dedi tedavilere o zaman başlarız dedi.. ama ben bekliyemiyorumm kafayı yicemmm :(:( bakalım bu ay bekliorrumm birde yumurtlama zamanı en son hastalığım 25 ağusatos tu yumurtlama 5 i ve 10 arasıymış doğrumu............ kafam o kadar karışık kii :(

Hoşgeldin miray.Senide olmuş baya.Ama belli olmuyorki bazıları ilk ay hamile kalıyo bazılarının uzun sürüyor.Ama genelde de bir şekilde oluyor.Doktor beklemenizi önerdiyse demekki normal yolla olabileceğini düşünmüş.İnş sen de tez zamanda bebeğine kavuşusun.Zaten 1 senenin dolmasına az kalmış.İnş tedavi gerektirmeden hamile kalırsın.Benimde reglim 26 ağustostu.Benim için önemli günler reglin ilk gününden saymaya başlayarak 11.12.13.14.15. günlerdi.Yumurtlama zamanını bilmek için kaç günde bir regl olduğunu bilmen gerekiyor.Ona göre bir hesaplama yapabilirsin ancak.

KIZLAR NASILSINIZ?? BEN 10 AYLIK EVLİYİM hamiş kalmak istiyorum ama oluyo zaman bıraktım allahım biliyodur vaktini zamanını dedim ama yinede huzursuz oldum doktora gittim 1 sene dolsun dedi:( gebelik olamazsa 1 sene içersinde dedi tedavilere o zaman başlarız dedi.. ama ben bekliyemiyorumm kafayı yicemmm :(:( bakalım bu ay bekliorrumm birde yumurtlama zamanı en son hastalığım 25 ağusatos tu yumurtlama 5 i ve 10 arasıymış doğrumu............ kafam o kadar karışık kii :(
canim insallah cok beklemez hamis kalirsin canim aramiza hosgeldin canim oncelikle reglin kac gun de bir oluyor onu bilmek lazim mesela benim 2 ay 25 gun 2 ay 26 gun suruyor bende ates olcerek nezaman yumurtladigimi bilip o gunleri calisiyorum mesela benimki bu tarihlere gore reglim 25 gun surerse 12 gun 26 gun surerse 13 gun yumurtluyorum insallah anlata bilmistirim canim.

ben belcikada yasiyorum canim ben 3 aydir ates olcuyorum simdiye kadar ise yaramisti insallah simden sonrada ise yarar canim reglinden 2 gun once belli oluyor canim simdilerde aslinda kafaya takmamak lazim ama iste takiliyor ben bu 7 ayimdayim ama hala gelmedi melegim artik rabbim nezaman isterse ozaman gelir ama hani o gunu bi bilsek de o gune kadar rahat olsak

Performansınıza hayran kaldım.Hiç bir günü kaçırmak istemiyorsunuz sanırım.Ben dayanamazdım herhalde.Belli olmuyor bu hamilelik.Hiç bir sorun yokken bazen uzun sürüyor..Allahım çalışmalarını boşa çıkarmaz inşallah da 7. aydaki denemeler son bulur ve bebeğine kavuşursun.Bizimde 3. ayımız bakalım bizimki ne kadar sürecek.

canım ben hesaplama yaptım 5 10 arası diyorr .... du ben her reglimi günü günüe takip ediyorumm :) şu aralar çok değişti bi 30 gün ara ile oldu bi 28 gün ara ile oluyoo şaşırdı bu aralarr:) bilmiyorum artık takip etmekten yoruldumm ama bebişim olsunda başka birşey istemiyorumm:))

canim insallah cok beklemez hamis kalirsin canim aramiza hosgeldin canim oncelikle reglin kac gun de bir oluyor onu bilmek lazim mesela benim 2 ay 25 gun 2 ay 26 gun suruyor bende ates olcerek nezaman yumurtladigimi bilip o gunleri calisiyorum mesela benimki bu tarihlere gore reglim 25 gun surerse 12 gun 26 gun surerse 13 gun yumurtluyorum insallah anlata bilmistirim canim.
anladım canım benim bu aralar dengesi şaşti bi 30 gün sürüyo bir 25 bi 28 anlıyamadım bendee yaaaa off çok karışıkk :)

canım ben hesaplama yaptım 5 10 arası diyorr .... du ben her reglimi günü günüe takip ediyorumm :) şu aralar çok değişti bi 30 gün ara ile oldu bi 28 gün ara ile oluyoo şaşırdı bu aralarr:) bilmiyorum artık takip etmekten yoruldumm ama bebişim olsunda başka birşey istemiyorumm:))

En iyisi reglinin 10 ile 20. günleri arası gün aşırı ilişkide bulunmak sanırım.Özellikle yumurtlama gününü bilmiyorsan böyle yapabilirsin.

canım çok fazla bu tarz şeylere kafa yormayın ,ben hemen reglım bıttı hamile belırtılerım basladı,yani sadece siz isteyin ve kafanıza cok takmayın rahat olun,ben sadece her ilişkiden sonra ayaklarını L şeklinede duvara uzattım ve 1 saat yattım,denemenizi isterim benim cok tanıdıgım bu yöntemle hamile kaldı.hesaplamayla olacak bişey değil, eskiden hesaplamamı varmıs,şimdi hesaplamalar çıktı hamilelikler geçikmeye basadı,ben hiç takip etmedim.

Geri