Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

DAİMİ KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
cansı14.................................14 Eylül(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
selzeh...................................15 Eylül
nur85..................................15 Eylül
Seduş..................................15 Eylül
zuzu.....................................15 Eylül
Baharr................................16 Eylül
hazal3................................20 Eylül
eyşan..................................21 Eylül
eboş...................................22 Eylül
duygum_06........................24 Eylül
butterfly45.........................25 Eylül

Lalezar...............................27 Eylül
Ela_1982............................28 Eylül
mrs.m................................28 Eylül
CaRİZma...........................28 Eylül
Desen.................................29Eylül

sultan.................................30 Eylül
yaz esintisi...........................30 Eylül
Funnda...............................2 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrrr:baby:

selzehcim merhaba,nasılsın,günün yarın, inan senin hamişliğini kendiminki kadar istiyorum cnm, seninle denemelere yakın zamanlarda başladık , umarım bebişlerimiz de yakın zamanlarda gelir.

selzehcim merhaba,nasılsın,günün yarın, inan senin hamişliğini kendiminki kadar istiyorum cnm, seninle denemelere yakın zamanlarda başladık , umarım bebişlerimiz de yakın zamanlarda gelir.

merhaba canım ıyıyım sen nasılsın evet canım günüm yarın henüz birsey yok bakalım kısmet artık ınsallah gelmıstır melegım ınsallah senınkıde gelır en kısa zamanda tatlım :)

fundacım çok geçmiş olsun,üzülme yara çok sık rastlanılan bir rahatsızlık...yakılıyor ve bildiğim kadarıyla bi zararı da yok...o testler de ben de rutin muayeneye gittiğimde vermişlerdi...

Sağol canım ya yumurtlama günü hesaplayıp bebek beklerken hooppp yaran var diyince insanın morali bozuluyor ne olcağını neyle karşılacağını bilmiyosun.. Netten baktım tedavi sonrası iyileşme dönemi de uzun, sanırım bebek olayı için uzun bir süre daha beklemek zorunda kalıcaz. Allah beterinden saklasın

selzehcim en zor dönemdesin, dua et bol bol cnm,bi de hayırlısını dileyelim allahtan,regli yaklaşınca bunu içten söyleyebilmek zor ama çevremizde görüyoruz,bebeği doğup da ne sıkıntılar hastalıklar çekenler var, buarada bende de kasık ağrıları var ama hayırlısı hem yumurtlama dönemi olduğu için olabilir hem de üşütmüş olabilirm,inş ilkidir.ben de akıntı falan olmuyor o yüzden yumurtlamayı anlayamıyorum...

selzehcim en zor dönemdesin, dua et bol bol cnm,bi de hayırlısını dileyelim allahtan,regli yaklaşınca bunu içten söyleyebilmek zor ama çevremizde görüyoruz,bebeği doğup da ne sıkıntılar hastalıklar çekenler var, buarada bende de kasık ağrıları var ama hayırlısı hem yumurtlama dönemi olduğu için olabilir hem de üşütmüş olabilirm,inş ilkidir.ben de akıntı falan olmuyor o yüzden yumurtlamayı anlayamıyorum...

evet canım dua edıyorum zaten hep ınsallah Allah ım saglıklı elı ayagı düzgün bebekler nasıp etsın bızlere yarabbım sanırım yumurtlama dönemındesın canım sıkı çalıs sen bu zamanlarda ınsallah gelır melegın:)

Geri