Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yine kimsecikler yok .bu saat farki dolayisyla hep sizi kaciriyorum bide gec kalkmaminda nedeni var tabi

merhaba melekler eminim dualarınızla benim yanımda oldunuz ama şans bana gülmeyecekya gülmedi bugün hasatneye gittim erken ama ne yapayım kanamam oldu bir anda ultorasyona aldılar hamiş olduğumu ögrendim ama düşük tehlikesi yaşadığımı söyledi doktor eve geldim aradan 2 saat sonra kasıklarımda bir anda bir sancı ve kanamam oldu tekrardan hastaneye gittik ve düşük yaptım o kadar kötüyümki melekler oysa ne kadar çok istiyordum olmadı tutunamadı yavrumu tutamadım yaşatamadım büyütemedim rabbim umarım size bir önce verir 6 haftalıkmış o kadar çok sevindikki ama olmadı gitti tutmayı beceremedim neyse ben iyi deyilim biraz dinlencem iyiki varsınız yoksa kime anlatabilirdim derdimi kim dinlerdi beni iyi geceler meleklerim sizlere

selzeh tatlim bugun senin gunun insallah hayirli haberi verirsin bize okuduklarima gore regle isaret lekelenmende olmadi atesinde yuksek allahim insallah cifte bayaram yasaticak sana bitanem hayirli ve mujdeli haberini bekliyorum tatlim hersey gonlunce olsun canim hemen haber ver bitanem.

Geri