Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

allah korudu cnm fazlasıyla dıkkat edıyorum cnm ama sakınılan goze cop batar derlerya benımkı oyle oluyo sen nasılsın ıgnenı vurulmussun ıns tutacak cnm

tekrar geçmiş olsun canımm.evt ebnde başladım tedavime bu sabahta iğnemi vuruldum yarın sabahta aşılama bakalım neler olucak merakla bekliyorum inş.bende sizler gibi hamileler kervanına katılırım ve burda tüm isteyen arkadaşlar

fatoşcum vuruldunmu iğneni tatlım ben kaçırdım orayı

selam canım vuruldummm iğnemi ya bu sabah 8:30 da koldan vuruldum drum öyle söyledi herkesinki göbekten yada kalçadan benim ki koldan gerçi koldan vuranda olmuş başka sitelerde okudum yazan vardı inş.olumlu sonuç alırım canım.yarında 10:30 gibi aşılama olucak

çokk geçmiş olsun cnm yaa bu arada bebiş baya büyümüş riskli döneminde geçmiş ne güzel allahtan düştüğünde bebişe bişey olmadı çok şükür allaha bende iyiyim nasıl olsun her ay olduğu gibi bekliyoruzz
sagol cnm hıc bısey olmamıs masaallah cok saglıklı dedı dr cnm sende beklemenın sonucunu alırsın bu ay ınş senınkınıde burda buyuturuz

selam canım vuruldummm iğnemi ya bu sabah 8:30 da koldan vuruldum drum öyle söyledi herkesinki göbekten yada kalçadan benim ki koldan gerçi koldan vuranda olmuş başka sitelerde okudum yazan vardı inş.olumlu sonuç alırım canım.yarında 10:30 gibi aşılama olucak

cnm bende göbekten çok korkmuştum ağladım resmen hemşire istersen koldan vurayım dedi ama eşim olmaz dr öle dediyse öle olcak dedi sordum ne farkı var diye göbekten daha etkili ve çabuk olur demişti ama öle vurduysalar öledir aklına bişey takılmasınn

Geri