Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Semracım benim bulantılarımın şiddeti azalsada geçmedi cnm bebeğim 16 haftalık oldu normalde geçermiş ama geçmedi ama en azından bazı yiyemediklerimi yiyebiliyorum domatesten tiksinmiştim okadar çok severdimki bir daha hiç yiyemiyeckmiyim diyordum yiyebiliyorum çok şükür ......
Benim bulantılarım bayağı vardı hala bile kokulara acayip hassasım.Yemek yapmaya gelince kayınvalidem üstümde oturuyor amma ondan yardım alamadım Çok şükür Rabime zorlansamda yemeklerimi yaptım e birinin yapması lazım iki çocuk aç kalmamalı eş idare edliyorda....Öyle işte cnm.
geçmez diyorsun yani....benim yemek olayı yattı zaten eşim gariban gariban kendi kendine yapıyor bir şeyler.:)banada yapıyor sağolsun.arada patates kızartıyorum.bide domates yiyorum ama suyuna banıyorum sadece.başkada bir şey yiyemiyorum.yemeklerde patates seçiyorum.gündüzde çalışınca zor oluyor biraz.verir rabbim bir kolaylığını inş.bu kadarına çok şükür

Son düzenleme:
ıyıyım canım sen nasılsın umarım hersey yolundadır bebiş nasıl bakalım:)
Bebiş iyi çok şükür hareketlerini pek hissedemiyorum erken sanırım bende 80 kiloyum onunda etkisi vardır belki.Ama insan hep diken üstünde gün içinde yoruluyorum yardım edenim yok hep bir acaba...ALLAHIM hayırlısıyla kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin.Tüm hamişlerimizede inşallah.....

Bebiş iyi çok şükür hareketlerini pek hissedemiyorum erken sanırım bende 80 kiloyum onunda etkisi vardır belki.Ama insan hep diken üstünde gün içinde yoruluyorum yardım edenim yok hep bir acaba...ALLAHIM hayırlısıyla kucağıma alıp büyütmeyi nasip etsin.Tüm hamişlerimizede inşallah.....

aman canım sen yınede çok dıkkat et işlerını yavas yavas yap Allah ım korur onu merak etme sen Allah ım kucagınıza alıp büyütmeyı nasıp etsın:)

nasıl olayım yanı canım beklemedeyım yanı az kaldı günüme heyecan var çok bu aya özel bişi bu hayırlısı artık egerkı hamıleysem zaten ınanamayacagım
hiç belli olmaz canım.hayırlı haberlerini alırız inş.seni çok iyi anlıyorum nasıl heyecanlı olduğunu yarında pazar aklını dağıtmaya bak.eşinle çıkın dolaşın .aklının köşesinde olcak da illa.zaman geçmez yoksa:)

tunaydin.gif

Geri