Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben tam bilemiyorum regl günümü..polikistik over sendromum var benim..o yüzden bazen 32 bazen 34 bazen 36 bazen 40 günde bir oluyo..isterseniz 2-3 haziran yazalım..bakarız artık:)
efsuncum..ben 15 yıllık evliyim ama hayatımda ilk defa bebek denicem yani hep korundum bu güne kadar..bakalım noolcak ben de merak ediyorum..işlerimden ve hayatımdaki birtakım zorluklardan hiç bebek düşünücek lüksüm olmadı..hamile kalabiliyor muyum onu da bilmiyorum..doktorum sorun yok kalabilirsin dedi ama belli olmaz tabi..güzel rabbim ne uygun gördüyse ben razıyım..verirse de emanetine gözüm gibi bakarım..vermezse de benim için hayırlısı buymuş derim..bu arada sen şu ateş çizelgesini de yapabilirsen çok iyi olur..yazar bakar eğleniriz:)
ben yarın sabah erkenden diabet kontrolüne gidicem..ordan da doğum doktoruma..bakalım neler olucak..akşam işten gelince çok yorgun olmazsam yazarım olanları..
hepinizi öpüyorum..

Rabbim gönlüne göre verir inşallah menekşecim.çok güzel düşünüyosun canımm. ''güzel rabbim ne uygun gördüyse ben razıyım..verirse de emanetine gözüm gibi bakarım..vermezse de benim için hayırlısı buymuş derim..''
güzel Rabbim bilir işini.umarım dilediğini enkısa zamanda tüm isteyenlerede sanada nasip eder canım.hakkında herşeyin hayırlısı olsun.
örnek bir çizelge oluşturayım ben sende ona göre kendine uygularsın canım...umarım sana faydası olur.
dr. kontrolün umarım iyi geçer sonuçların temiz olur inşallah.

günaydın cici kızlarrrr nasılsınız bakalım?

kızlar günaydın...
neyazıkki adet oldum.zaten buaya ümitsizdim çünkü önemli günlerde hiç ilişki olmadı ve çok azdı ilişki sayımız.eşimin işi dolayısıyla.benim adetlerim çok sancılı geçer dün yataktan kalkamadım.kocişim ilgilendi benimle ben hiçbir şey yapamadım evde.
aklımdaydınız aslında beklerler şimdi haber diye ama hiç kalkamadım ilk günlerim böyle oluyo.bugün iyiyim çok şükür.
umarım bu listeden buay hasta olan birtek ben olmuş olurum.hepiniz hamiş olun bende bir dahaki aya inşallah...
amiiinnn

geçmiş olsun canım dün seni çok merak ettik demekki rahatsızlanmışsın.olsun canım bu ayda kısmet değilmiş demekki çalışmalara devam başka çare yok:)

zaten buay çalışma pek olmamıştı çok çok düşük bir ihtimalle bekliyordum.hayırlısı olsun tabi öncelikle.hayırlısıyla bir dahaki ay inşallah rabbim nasip eder.reglim bitince smear testi yaptırmak istiyorum.testten sonrada rahim filmi falan çektirmeyi düşünüyorum yapılabilcek ne varsa herşey normalmi bilmek için.
hormon tahlillerim normal adetlerimde düzenli sadece bildiklerim bunlar umarım bir sorunum çıkmaz.

Canım ya gecmıs olsun bıtanem uzulme kısmet degılmıs hayırlısı rabbımden ama dıkkat et kendıne canım usutme ve en onemlısıde uzulme ınseallah senın melegın hazıranda gelır annesı sen uzulme benım de kırmızılar sınyal verıo kendı kendıme konusyorum allahım ramazan bayramında melegım dustu barı anneler gunude yenı bır melek gonder bana dıe dua edıyorum 8 mayıs regl gunum hayatımda alcagım en guzel hedıye olcak tabı rabbım kısmet ettıyse ısteyen herkseın gobısını doldursun rabbım amın

hayırlısı olsun canım saolasın.hayırlısıyla tüm isteyenlere Rabbim enkısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inş.
geçmiş olsun sanada canım.Rabbim bu acıyı sana tekrar yaşatmasın inş.umarım engüzel anneler günü hediyeni 8 mayısta regl olmayarak alırsın canım inşallah hamiş haberlerini bekliyoruz.
amiinnnn

sedos canim bende eger dusuk yapmasaydim 27 mayisda bebegimi kucagima aliyodum kismet degilmis demkki rabbim hayirli zmanda saglikli evlat nasip etsin canim bende simdi 8 mayisi bekliom sabirsizlikla

canım mrh.umarım bu ay güzel haberler alırsın hem kendini hemde bizi sevindirirsin:)sen 8 mayısı bizde seni sabırsızlıkla burda bekliyor olucaz:)

zaten buay çalışma pek olmamıştı çok çok düşük bir ihtimalle bekliyordum.hayırlısı olsun tabi öncelikle.hayırlısıyla bir dahaki ay inşallah rabbim nasip eder.reglim bitince smear testi yaptırmak istiyorum.testten sonrada rahim filmi falan çektirmeyi düşünüyorum yapılabilcek ne varsa herşey normalmi bilmek için.
hormon tahlillerim normal adetlerimde düzenli sadece bildiklerim bunlar umarım bir sorunum çıkmaz.

anladım canım umarım herşey yolunda gider.bende geçen sene çekilmiştim rahim filmi ama smear ne onu duymadım?

Günaydın canlarım benim....

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs

fatoss = 24-30 Mayıs

OMRU HAYATIM = 8Mayıs

menekshe = 3 Haziran

SEDUŞ = 26 Mayıs

zuzuu = 14 Mayıs

efsun_55 = 29-30 Mayıs

Son düzenleme:
Geri