Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kizlarrrrr test yaptimmm:18:

hamileyiiimmmmmm yani pozitif ciktiii cok mutluyum ama insallah dogrudurr

amanın yarabbimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bayram üstü bayram üstü bu ne kadar güsel bi haberrrrr
hayırlısı olsun canımmm bidenemm tatlımmm güsel duaların kabul oldu darısı bize inş...
:)

iyiyimm bitanecimmmmmm yoğunum hasta gibiyim ya da olcam beterimmmmmm
sen nasılsın
baytram malummm koşuşturuyorum işler fena yoğun 18,30 da bitio mesai bakalım eve gidip direk yatıcam.......... :shootout:

Gecmis olsun guzel arkadasim benim dikkat et kendine oldumu.. Bayram tatilinde dinlen bol bol.. Bende genelde eve varir varmaz yemek falan sonra knock out yatiyorum..

Opuyorum canim seni.. Bana musade artik..

aminnnnn canim saol insallah allah en kisa zamanda sizede nasip ederrrr

okadar saskinim ki anlatamam elim ayagim tutmuyo insallah dogrudur yaaaa cok heyecanliyimm

idrar testi değil mi güselim şaşma istimali %0
olupta çıkmayan oluyo ama olmayıpda çıkan yokkkkkkkkkkkkkk :laugh:
hamişsin ayoll sevin sevinnn coşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
:cah::cah::cah:

aminnnnn canim saol insallah allah en kisa zamanda sizede nasip ederrrr

okadar saskinim ki anlatamam elim ayagim tutmuyo insallah dogrudur yaaaa cok heyecanliyimm

inşallaaaaahhhh doğrudur, yarın sabah erkenden hemen kan testi yaptır canım. yarın yarım gün ya arife diye ondan sabah git diyorum.

ayyyyy şaşırmamak mümkün müüüüü :) ben hamile kalsam valla inanamam herhalde, düşünsene aylarca bekliyoruz, alışmışız negatife ve birden pozitif çıkıyor valla inanmam :)

amin inş. canım bizlere de nasip olur.

Ben kactim melekler.. Yarin gorusuruz insallah.. Ozzlemm guzel yurekli arkadasim benim o kadar sevindim ki gider ayak gercekten tebrik ederim seni guzelim..

hepinize coooooooooooooooooooooookkkkkkk tesekkür ederim canlarim benim isim ssaymaya gerek yok hepinizi kocaman öpüyom bennnnnnnn

dualarim hepiniz icin canlarim dualarim sizinle olcek heppppp bitanelerim benim ayy cok heyecanliyim yaaaaa:18:

hepinize coooooooooooooooooooooookkkkkkk tesekkür ederim canlarim benim isim ssaymaya gerek yok hepinizi kocaman öpüyom bennnnnnnn

dualarim hepiniz icin canlarim dualarim sizinle olcek heppppp bitanelerim benim ayy cok heyecanliyim yaaaaa:18:

tatlım benimmmm ağlamaaa artıkkkkkkkkkkk
bak üzülürsen oda üzülürrrr
kendini sars şöööööleeee kendine gellllll hamişsinnnnnnnnnnn
yada yok yok sarsma dilamdan sora senin 2.mercimeğine de kıyamamm bennnn
ayyy bak üzüldüm şimdi seanstan kaçan 2.kişi :laugh:
yaw ben sizin minik mercimekleriniz varken dövemem ki siziiiiiii
ama hele bi onları üzün ozaman seanslardan seans beğeninnn :n028:

Geri