Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:

yns_ysmn..........................7 Aralık
aşkısı.................................9-10 Aralık
ranagül.............................10 Aralık
asligokce...........................11 Aralık
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
YazEsintisi.......................14 Aralık
niisam.............................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
nur85...............................7 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

canım bayram öncesi kanamam geldi düşük riskim var kasık ağrılarım çok şiddetli yatıyorum sürekli
canım beniiiiiimmmmmmm geçmiş olsun allahım inşallah ayırmaz bebişini senden içini ferah tut böyle olupta 9ayını yata yatada olsa getirenler var insallah öle olur sıkıntıların geçer biter..kayınvalidemin 9ay kanaması olmuş bütün iş güç çamaşı rmakinası bulaşık makinası yok mahvolmuş ama turp gibi evlat doğurmuş..

canım beniiiiiimmmmmmm geçmiş olsun allahım inşallah ayırmaz bebişini senden içini ferah tut böyle olupta 9ayını yata yatada olsa getirenler var insallah öle olur sıkıntıların geçer biter..kayınvalidemin 9ay kanaması olmuş bütün iş güç çamaşı rmakinası bulaşık makinası yok mahvolmuş ama turp gibi evlat doğurmuş..
:laugh:hımmm o turp gibi evlatta sana yarmı olmuş canım benim iyi dileklerin için sağol umarım düzelir şimdilik kanamam yok ama ağrılarım çok şiddetli hayırlısı bakalım

merhaba kızlar nasılsınız
mrb.nasılsın?Hatırlıo musun ben bayramdan önce dr un bana ilaç verdiğini söyklemiştim.Adet getirici.Okudun mu bugün bilmiorum ama cnm ben o ilaçları içmeden regl oldum bu ay.Eğer gelmeseydi senin dediğini dinleyip içecektim.Ama Allahtan geldi de içmek zorunda kalmadım:) Şimdi bu ay beklices bakalım

:laugh:hımmm o turp gibi evlatta sana yarmı olmuş canım benim iyi dileklerin için sağol umarım düzelir şimdilik kanamam yok ama ağrılarım çok şiddetli hayırlısı bakalım
eveeeettt bak o bebek benim kocişim oldu..neler neler duyuyoruz şöyle bi neşelen kendine gel pozitif düşün...progestan falan vermiştir doktor heralde iç ilacını yangel yat

neyse canlarım sizlerle sohbet etmek çok gzl di ama benim biraz uzanmamlazım hepinizi kocaman öpüyorum rabbim dualarınızı niyetlerinizi hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin hapinizin byyy

Geri