Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

klasik ama iyi diyeyim iyi olayım.çok kötü 1 hafta geçirdim ama kendimi toparlamaya çalışıyorum.Rabbim bugünlerimizi aratmasın.

Canim umarim cok kotu birsey yoktur.. Nasilsin simdi? Neden kotuydu haftan?

Amin Rabbim kimseye bu gunlerini aratmasin..

denemediğim şey kalmadı galiba, artık hiçbir şey yapmıyorum ekstra. çünkü birşeyler için uğraştıkça olmadı. inşallah canım hayırlısı bakalım. bu ay pek umut olmayabilir çünkü yumurtlama günleri bayram tatiline geldi, memlekete gittik, 3-4 günü geçmiş oldu. hayırlısı inşallah.

Aynen bende saliverdim artik olmuyorsa olmuyor ama umutsuzluga kesinlikle kapilmak istemiyorum..

:) :) :) bende bende ... bana da öyle geliyor, inş. bize sürpriz yapar bebişlerimiz. bu arada hoşgeldin canım.

Insallah yaparlar.. Sizlerde umitsizlige kapilmayin melislerim olacak birgun insallah..

valla canım ben de artık özel çalışma falan bile yapmıyorum,millet eskiden yumurtlama günlerini mi bilirmiş,nasıl olsa her şey allahın elinde,o isterse olur,özel uğraşa da gerek yok,hayırlısı canım,demek ki bizim için hayırlısı şimdi değil.

Dogru diyon kiz.. Eskiden nasil oluyormus 9-10 tane cocuk hala anlayabilmis degilim :) Demekki biz kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz yumurtada yumurta diye

Ya aslında çok şey bilmek iyi değil, biz de herşeyi biliyoruz anam.

yok yumurtlama günleri, yok yataktan kalkma, sıcak duş alma, ayaklarını tavana dik, kalçanın altına yastık koy....var da var daha......

valla öyle büyüklerimizin hiçbirşeyden haberi yokmuş, gül gibi de bir sürü çocukları olmuş. bazen acaba kıyı kenar köyde yaşayan bir kız olsaydım böyle olmazdı diyorum.

hepimize hayırlısı kızlar...

Ya aslında çok şey bilmek iyi değil, biz de herşeyi biliyoruz anam.

yok yumurtlama günleri, yok yataktan kalkma, sıcak duş alma, ayaklarını tavana dik, kalçanın altına yastık koy....var da var daha......

valla öyle büyüklerimizin hiçbirşeyden haberi yokmuş, gül gibi de bir sürü çocukları olmuş. bazen acaba kıyı kenar köyde yaşayan bir kız olsaydım böyle olmazdı diyorum.

hepimize hayırlısı kızlar...

kesınlıkle katılıyorum sana çok sey bılmek ıyı degıl ınsan herseyı bıldıgı için olmadıgı zamanda herseyı yapıyoruz yıne yok dıyor daha çok takıyoruz kafamıza bu işten bırsey anlamadım ben ya hayırlısı ne dıyelım ben zaten 1 ayda daha beklıcem egerkı ocakta regl olursam oldugum gıbı doktora gıdıcez esım ve ben bütün tahlıller yapılsın artık daha fazla bekleyemem yeter

kötüydü ama geçmeye çalışıyor.eşimle çok ciddi problemler yaşadık.atlattık mı diye sorarsan zannetmiyorum.inşaallah aynı sıkıntıları tekrar yaşamyız.Rabbim kimsenin evine huzursuzluk vermesin.
en kötüsüyse kimseye kendini anlatamıyorsun.gelinlikle girdin kefenle çıkarsın.
kusura bakmayın sizinde kafanızı şişiriyorum ama bazen boğulacak gibi oluyorum anlatamadığım için.

ahhhh canım kıyamam sanaaaa, kendi içinde yaşama burada rahatça anlat, nasıl olsa birbirimizi tanımıyoruz ve ailelere gidip anlatacak değiliz.

ne olur ümitsiz olma, allah yuvanıza huzur ve mutluluğu versin, taşırsın canım. sen alttan almaya çalış, onunda sinirleri geçince bu konuyu güzelce konuş, bir daha yaşanmaması için.

öyle kefen falan deme canım allah korusun. evlenmek ne kadar doğalsa ayrılmak da artık o kadar doğal, allah göstermesin de....sen yuvanı kurtar canım.

Geri