Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

inşaallah hamile kalırsınız.sağlıklı mutlu bebekler yetitirirsiniz.banad nasip etsin rabbim isteyen herkese sağlıklı mutlu bebeklerimiz olsun

Slmmm ArkadaŞlar....bİlge Nasilsinn
Yaa Bİ Sorum Olacak Dr Gİttİm BebeĞİn Boyu 12,5 M Dedİ 1 Ay 10 GÜnlÜkte HamİŞmİsİm...
GeÇenlerde Bİr Yerden Duydum Normalİnde Fazla Olursa Bebekte Anormalİk OluomuŞŞ... BÖyle BİŞey Olur Mu.. Kİ Olsa Dr Derdİİ Demİ....kalp AtiŞini Ve BebeĞİ GÖrdÜk Allahima ŞÜkÜrler Olsun

canım analı babalı büyütn inşallah. kucağınıza almaya nasip etsin canım

inşaallah hamile kalırsınız.sağlıklı mutlu bebekler yetitirirsiniz.banad nasip etsin rabbim isteyen herkese sağlıklı mutlu bebeklerimiz olsun

canım inşallah hepimizin bebişleri olur. inşallah sanada nasip olur. aramıza hoşgeldin. her türlü derdini dinlemeye hazırız canım. doğru sitedesin....

kıslar 16 şubata kadar fazla gelemeyeceğim. ehliyet sınavım var daha sonra görüşürüz arkadaşlar. köşeme uğramayı unutmayııınnn.

dılrubacım allah sanada ,bebek istiyen herkeze nasıp eder inş.kaç yıllık evlisin ve nezamandır istiyorsun yanı herhangı sorun varmı.

arkadaşlar çok mutluyum dün akşan test yaptım pozitif çıktı inşallah hamile kalmayı bekleyen kardeşlerimde en kısa sürede benim gibi sevinir hala inanamıyorum hamile olduğuma bu ay tedavide ilk ayımdı allah nasip etti ilk ayda hamile kaldım hiç beklemiyodum çok mutluyum....

arkadaşlar çok mutluyum dün akşan test yaptım pozitif çıktı inşallah hamile kalmayı bekleyen kardeşlerimde en kısa sürede benim gibi sevinir hala inanamıyorum hamile olduğuma bu ay tedavide ilk ayımdı allah nasip etti ilk ayda hamile kaldım hiç beklemiyodum çok mutluyum....

Canım benim :yahoo: Çok sevindim gerçekten, gözün aydın. Allah hayırlı, sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin, hayırlı olsun. Allah'ın neyi ne zaman nasip edeceğini bilemeyiz işte :) Kendine dikkat et artık emi :)

canım ya ınan çok sevındım ayyy sankı ben hamıleymışım gıbı bağırmak ıstedım bırden .allahım tüm istiyenlere versın.guldunyam ne tedavısı gordun canım bende eylulde tüpbebek yaptıracam allah kısmet ederse.allah kucağına almayıda nasıp etsın canım inan çok sevindim.:):):):):):):):):):):):):):):):):)

sağolun arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin en büyük şifa dua diğerleri vesile karamel canım güldanyam demişsin ama banamı sordun tedaviyi ben söyleyeyim yinede ben adetten sonra 5 gün ilaç aldım daha sonraki hafta iğne oldum nasip işte ilk ayda hamile olduğumu öğrendim senin içinde hayırlısı inşallah dualarım seninle allah gönlüne göre versi selam ve dua ile...

ay gülcüm allah gönlüne göre versin canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kucağına almayı nasip etsin çok sevindim canım allah isteyen herkesede versin inaşallah

Geri