Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
aslıgökçe...........................6 Ocak

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hıms::d040:

hazal..............................10 Ocak
Ch@tL@k.......................11 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 Ocak
Yazgulu24....................23 Ocak
esmos..........................25Ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 şubat
lalezar...........................3 subat
:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................Kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 Ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
aslıgökçe...........................6 Ocak

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hıms::d040:

hazal..............................10 Ocak
Ch@tL@k.......................11 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak
burcums........................20 ocak
ranagül...........................20 ocak
biza..............................22 Ocak
Yazgulu24....................23 Ocak
esmos..........................25Ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 şubat
lalezar...........................3 subat
:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................Kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 Ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:
hamilelerin listesi gittikçe artıyor.darısı bekleyenlerin başına.

CHATLAK bacım
arkamdan konuşmuşsun gördüm okudum anladım..ne var öpmüşüz sağı solu salyalı salyalı..alla alla ya..seansla mı korkutucan beni..gerçi elin biraz ağır da naapalım artık yaptık bi delikanlılık başladık cümleye..neyse..ya bu arada ben çok korkuyorum bu rahim filminden valla çok fenayım ya..var mı çektirip acı çeken..varsa yazmasın zaten iyice korkmak istemiyorum.. ama çektirip de memnun kalan beni tutmayın bi daha çektiricem diyen olduysa onlar yazsın deneyimlerini..hade bakem:)

günaydınn herkeseeeeee
şehnazım balımm kaymaklı kadayıfımmmmm sen öpme öpmeeee sora seanstan kork
ohh canıma deysinnnnnnn :laugh:
buarada kuzuşummm rahim filmin çok iyi geçecek ben eminim bebeğimmm
ben rahim filmi hiç çektirmedimm ama çektirenler sanki adet sancısı gibi ya da birazcık bak bairazcıcıkkk diorummm :D daha fazlası acı çekilio demişlerdi bana bi ara benimde gündemdeydi çekilmesi de ordan biliorum...
istersen canım anestezi de uygulayabiliolarmış ozaman hiç bişi anlamıyomuşsun ölede deneyebilirsin ...
buarada rahim filminin ardından hemen hamile kalınıyomuş bildiğim kadarıyla hade bakamm hayırlısı kuzuşummmmm :)

CHATLAK bacım
arkamdan konuşmuşsun gördüm okudum anladım..ne var öpmüşüz sağı solu salyalı salyalı..alla alla ya..seansla mı korkutucan beni..gerçi elin biraz ağır da naapalım artık yaptık bi delikanlılık başladık cümleye..neyse..ya bu arada ben çok korkuyorum bu rahim filminden valla çok fenayım ya..var mı çektirip acı çeken..varsa yazmasın zaten iyice korkmak istemiyorum.. ama çektirip de memnun kalan beni tutmayın bi daha çektiricem diyen olduysa onlar yazsın deneyimlerini..hade bakem

yarın ben çok yoğunum arkadaşlar ancak öğlenden sonra akşama doğru girebilirim..o da bi ihtimal yani..RAHİM FİLMİ için lütfen mesaj yazın bana..

canım şehnazım bebeğem çiçeğem :) sana özelden msj attım bir de mail yolladım bakarsın
hsg için bulduklarımı ekliyorum ;:)

bizim "NEMESİS" yazmış ; Arkadaşlar,

ben HSG çektirmiş biriyim.

Daha önce meleklermekani.com'da bu konuda konuştuğumuz arkadaşlarımız vardı. O zaman da söylemiştim; HSG çektirirken en önemli faktör bana göre çektirdiğiniz hastane/tıp merkezi ve işlemi gerçekleştiren doktorun kim olduğu.

Ben herhangi bir şekilde morfin/anestezi işlemi görmedim. Bazı çekimlerde uyuşturan ilaçlar kullanıldığını duydum ama bence iyi bir yerdeyseniz gerek yok.

Genital bölgeden yumurtalıklar ve rahim içine enjekte edilen özel boyalı bir sıvı ile çekiliyor bu film. O sıvı enjekte edildiği zaman baskı hissediyorsunuz rahim ve yumurtalıklarda lakin zaten film hemen çekildiği için bu uzun sürmüyor.

Benim doktorum işlemi her detayıyla adım adım bana anlatmıştı, işlem esnasında da bunu yapmaya devam etti, sohbet ederek filmi çektirdik. O nedenle güvendiğiniz ve kendinizi rahat hissettiğiniz bir doktor diyorum mutlaka ve mutlaka...

Bu arada; yanınızda mutlaka ped bulundurun arkadaşlar, sıvı yavaş yavaş akacaktır çünkü...

BU DA "ÇİTOS" TAN ;
"Canım kaygılanmayın öncelikle çok rahat olmalısınız film çekildiğinde ne kadar rahat olursanız okadarda rahat geçer.Ayrıca tıkanıklık varmı diyede korkmayın çünkü tıkanıklık eğer hafifse zaten film çekildiğinde açılıyor.Benim tıkanıklık açıldığı gibi tekrar tıkanıklık oldu.En son laparoskopi yapıldı sonuç olarak tüplerde ve kanallarda tıkanıklık yapışıklık saptandı.Size tavsiyem rahim filminden sonra kendinize dikkat edin edin hastaların bazısı rahim filminden sonrada hamile kalabiliyor şimdiden çok geçmiş olsun kızlar:kiss: "

BU DA BİZİM "JELLİBON" DAN ; "kızlar dün sonun da çektirdim şu rahim filmini çok şükür ben çok zorlandım ama hafif adet ağrısı oldu başka hiç bir ağrım olmadı. bende panik atak var malesef canım yancak diye endişelendim ve kendimi kastım sonrasında vvücudum kasıldı. kesinlikle acı yoktu bu benim panik ataklığımdan gelen bir salaklık malesef :D doktor dedi sağ tüpün açık sol tüpün kapalı sağ tafaraftaki yumurtayı geliştireceğiz dedi
belki ikiside kapalıydı basınçlı ilaçlı suyla biri açılmış olabilir dedi 2 sene oldu olmuyordu bebişimiz hayırlısı bakalım belki ikiside tıkalıydı ve bundan olmuyordu şu an biri açık birinde hiç problem yok dedi inşlallah bun dan sonra iyi olur bizim için inanın rahim filminden sonra çok rahatladım ve sorunun ne olduğunu öğrendim şimdi hiç sters yapmıyorum . kesinlikle korkmayın yaptırın şu rahim filmini ben kendimi kastığım için hafif sonrasında kanamam oldu oda az bişi zaten bugün sabahtan bitti rabbim tüm isteyenlerin yardımcısı olsun. bu kadar çektiğimize değer inşallah sonucu kendinize iyi bakın uzun yazdım
:D
"

ÖPTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

günaydınn herkeseeeeee
şehnazım balımm kaymaklı kadayıfımmmmm sen öpme öpmeeee sora seanstan kork
ohh canıma deysinnnnnnn :laugh:
buarada kuzuşummm rahim filmin çok iyi geçecek ben eminim bebeğimmm
ben rahim filmi hiç çektirmedimm ama çektirenler sanki adet sancısı gibi ya da birazcık bak bairazcıcıkkk diorummm :D daha fazlası acı çekilio demişlerdi bana bi ara benimde gündemdeydi çekilmesi de ordan biliorum...
istersen canım anestezi de uygulayabiliolarmış ozaman hiç bişi anlamıyomuşsun ölede deneyebilirsin ...
buarada rahim filminin ardından hemen hamile kalınıyomuş bildiğim kadarıyla hade bakamm hayırlısı kuzuşummmmm :)

CANIM SANA DA :dancing::dancing:GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNN

:laugh:
nassın elma şekerimmmmm :hayal:
İYİYİM ÇATLAK KUrABİYEMM ,
4.bmp

sen nasılsınnn

Geri