Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

neyse kızlar benim çıkmam lazım öpüyorum sizi kendinize iyi bakın biraz işlerim varda:)

amin canım sağol bi yandan haklısın ben eşimi işe gönderdikten sonra akşam olmasını ve eve gelmesini zor bekliyorum.senin için çok zor oluyodur ama yinede bebeğin sana teselli olmalı Allah kolaylık versin yerinde olsamn bende giderdim kocamla.

keşke bende 2.haftada hamile kalsaydım :uhu:
çalışıyorum tatlım. ve çukurcada tayin isteyebileceğim bi kurum yok maalesef. :(

selam melekler:)) nasılsınız öncelikle herşeyi burda paylaşabilmenin mutluluğunu yaşıyorum hepinizi tanımasamda çok seviyorum...
hayatımda sevdiğim ve aşık olduğum erkekle evlendim çok şükür mutluyum va rabbim tekrar aşık olabileceğim hatta kocamı bile onunla aldatabileceğim bir erkek daha sokuyor hayatıma:))
evet bebeğimin cinsiyeti erkekmiş dün öğrendik çok mutluyum Rabbim inşallah sesimizi duyar ve sizlerede bu güzel duyguları yaşatır yürekten dua ediyorum sizlere
canım benim hayırlı bi evlat olsun inşlalahhh.çok sevindimm bi oğluşumuz daha hee maaşllahh Allahım sağlıkla doğup büyümesini nasip eylesinn.dualarını bekliyom tatlımm aeoll.

canım arkadaşlarım dün kontrolümüz güzel geççti Allahın izniyle bir oğlum olacak 3boyutlu ve renkli ultrasonda kaburgalarına varıncaya kadar gördük şu mübarek günde rabbim bu duyguları tüm isteyen arkadaşlarıma nasip eylesin..üçlü test sonucum 10gün sonra çıkacak inşallah ondada bir sıkıntı çıkmaz ve yolumuza sağlıkla devam ederiz...
canım senin adına da çok sevindim iki oğluş haberini alt alta tebrik etmek istedimm.Allahım sağlıkla doğumlarını nasip etsin ve Rabbim hayırlı tez vakitte biz bekleyenlere de nasip eylesin bu duyguyu inşlaalh bu mübarek günde kabul eylesin Rabbim.AMİNNNNNNNNN.

hazal hayırlı cumalar cnmm sanırım regl olmuşsunnn hayırlı be tatlımmm demekki hala vakti gelmedii bizimkileriinn.Rabbim en tez zamanda hayırlısıyla versin inşş melkelerimizi bizlere

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
aslıgökçe...........................6 Ocak

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hıms::d040:

Ch@tL@k.......................11 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 Ocak
Yazgulu24....................23 Ocak
esmos..........................25Ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 şubat
hazal.............................2 subat
lalezar...........................3 subat
niisam.............................7 subat
:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................Kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 Ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:

hazal hayırlı cumalar cnmm sanırım regl olmuşsunnn hayırlı be tatlımmm demekki hala vakti gelmedii bizimkileriinn.Rabbim en tez zamanda hayırlısıyla versin inşş melkelerimizi bizlere
evet canim ya yine kirmizi kart allah biliyor ya 2009 da hep erkek hamilalik haberleri aldik benim icimden gecen galiba 2009 erkekti insallah rabbim 2010 da bebelerimizi bizede verir ertik cok yoruldum tam 9 ay oldu gelsinler artik demi ama nasilsin canim hic gorusmuyoruz selzehle msn de gorusuyoruzda seni goremiyorum bizim o siteyede giremiyorum pc den silinmis.

evet canim ya yine kirmizi kart allah biliyor ya 2009 da hep erkek hamilalik haberleri aldik benim icimden gecen galiba 2009 erkekti insallah rabbim 2010 da bebelerimizi bizede verir ertik cok yoruldum tam 9 ay oldu gelsinler artik demi ama nasilsin canim hic gorusmuyoruz selzehle msn de gorusuyoruzda seni goremiyorum bizim o siteyede giremiyorum pc den silinmis.
cnm benm evt uzun olduu ama napalımm inanaıyoruz ve tevekkül ediyoruzz inşallah en hayırlı vakitte bizde bebişşlerimize kavuşucazzz.bekliyorum işte bende cnmm evt uzun oldu ama nekadar çok zaman bekleyenler var binlerce şükür yineee duayla beklemeye devam ttalımm.Allahım bizede o güzel duyguyu tattırsın sende en azından o duyguyu yaşamışsın cnm annesinn inşş bizde o güzel duyguya ulaşırız seninde ikinci meleğin geliveriri inşş.epeydir girmiyoru bende tatlım arada bakıyom güzel haberler varmı diee
inşş bizimde burda hamileyim yazacağımız günler gelirrr inşşş

Geri