Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

CHATLAK
sana gecikme olur muydu daha önce?? yani arasıra gecikebilen bi karakter var mı periyodunda?? yoksa saat gibi midir??

canım normalde hep 2-3 gün önce gelir gecikmede en fazla geçen ayla aynı gün geldiğinde olur yani o yüzden ben geçen ay 14 ünde geldi bu ayda geçen ay geldikten 1 gün sonrası test yapıcam
o günü geçirirsem ümidim artacak anlayacağın canım

tatlım giderek artabilir sancıların ben bir ara yüzüstü yatamıyodum hem göğüsler hem de karmın feci sancıyodu..o kadar kötüydü yani..olursa merak etme normal..ay yerim ben o üç transfer edilmiş bebeee..tutarlar inşallah canım benim..

evet inş tutmuşturrr

haaaa geçmedi yani tamam o zaman yapma tabi ben birkaç gün geçti sandım da..bekliyoz heyecanla o zaman..ama dilanınki birkaç gün önce pozitif vermişti aklını karıştırayım dedim de hehehehehehe:)

merhaba kızlar.....

CHATLAKKKKKKK o nasıl bir yazı öyle yüreğimden geçen özlemini duyduğum herşey detay detay yazılmış, her kimin kaleminden çıktıysa yüreğine sağlık .....

vallahi ocakta aşure kaynıyordu bi an bile başından ayrılmadım dibi tutmasın diye bi bakayım kim ne yazmış diye geldimki yazıya takılıp kaldım, veeeee malum sonuç dibi tuttu :piha:

ya chatlakım ya tam 30 gün geçmiş geçen aydan sora.. kusura bakmayın hesap yapıodum azcıkın:) ya ama ben çatlarım senin yerine walla.. kız üç gün beklenmez şitrese girerim burda ben :)

merhaba kızlar.....

CHATLAKKKKKKK o nasıl bir yazı öyle yüreğimden geçen özlemini duyduğum herşey detay detay yazılmış, her kimin kaleminden çıktıysa yüreğine sağlık .....

vallahi ocakta aşure kaynıyordu bi an bile başından ayrılmadım dibi tutmasın diye bi bakayım kim ne yazmış diye geldimki yazıya takılıp kaldım, veeeee malum sonuç dibi tuttu :piha:

dileğimm canım benim o aşureden bizede getiiirseneeee bebiş yok bari aşerelim dimi:dil:

kelebeğim
sen hamileydin değil mi tatlım..tebrik ederim..kan testi yaptırdın mı??

slm kızlar evet sehnazcım eger testler yalan söylemiyosa hamıleyım kan testı yaptırmadım saglık ocagında yapmıyolarmış zaten cuma gunu doktora gıdıcem hayırlısı bakalım ne dıcek inş herşey yolundadır sımdıde boyle endışelenmeye başladım acaba bı terslık varmı dıye
bende hıcbı degısıklık yok cunku belırtı felan ne garıp ınsanım ya:shootout:
sadace 3 gun ust uste kabus gördum rüyamda evlenıyomuşum koluma bılezık felan takıyolar a dıyom ben evlıydım:piha:
sacma sapan ruyalar gordum alyansımı kaybettım of cok sıkılmıştım meger hamıleymışım:dil:
allahım hepınıze nasıp etsin inş

Geri