Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar bahsettiğim arkadaşı hatırlayan yok mu ???? hani hamile olduğunu öğrendik sonra birkaç hafta sonra rahimde bir kese daha görülmüştü, ikizdi ama aralarında hafta farkı vardı da yaşamaları zor demişti dr. kimdi o??? ne oldu acaba???

merhaba kızlar.....

CHATLAKKKKKKK o nasıl bir yazı öyle yüreğimden geçen özlemini duyduğum herşey detay detay yazılmış, her kimin kaleminden çıktıysa yüreğine sağlık .....

vallahi ocakta aşure kaynıyordu bi an bile başından ayrılmadım dibi tutmasın diye bi bakayım kim ne yazmış diye geldimki yazıya takılıp kaldım, veeeee malum sonuç dibi tuttu :piha:

canım benimm allah kabul etsinnn
dibide tutsa olsun kokulu kokulu güzeldir o :D

ya chatlakım ya tam 30 gün geçmiş geçen aydan sora.. kusura bakmayın hesap yapıodum azcıkın:) ya ama ben çatlarım senin yerine walla.. kız üç gün beklenmez şitrese girerim burda ben :)

canımcım cuma sabahı
perşembe mi diye düşünmeden edemiorum ama lafımıda yemiimmm beni şitresse sokmayınnnn :laugh:

kelebeğim kuşum rüyada altın görrmek ve takmak bebeğe işarettir yaşasınnnnnn rüyanda bilem çıkmış ne güzel bebeğin haber wermiş ben burdayım diye

a aaaa ben altın iki adım sora bitane daha altın iki adım sora bitane daha altın en sonunda da altın bula bula gide gide bir sepet dolusu altın gördüm
bebişe işaretmiş güsel ama kaçız olcak benim ozaman yawww :piha:
saol canım inş hayırlısı demek chatlak seansa alıyo ne yapcak banada acaba:shootout:
canım acıma dımı:dil:

kızzzz ben hamişlere seans yapmammmmm kıyamammmmm
olmasaydın kaçırmazdım ammaaaaa :laugh:
yapacak bişi yokkk

ana desenim kızmişmı ne bikaçkerede bana oldu ya sinir oluyo insan diymi kuşum bdaha olursa çhatlakı da alıp seansa gidelim :n028::piha:

bana uyarrrrr :n028:
ya bı senedır kabul etmıyodu vucudum mucızecım şımdı sesssız sedasız oluverdı valla kızıma hamıleyken adetbelırtısı gıbı cok sancılarım vardı hep adet oldum sanırdım gelen gıden yoktu ama bu sefer hıc bıse yok sancıda yok
allahım hepınıze bu duyguları tattırsın inş herseyın bı zamanı var zamanı geldımı oluyo

benimde sancılarım varrrrr
umudum artıyoooo
nolur boşa çıkmasın bu sefer allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrr :shootout:
yok yok fıstıklı çkurabiyem hamişlere kıyamaz o merak etme sen:laugh:
bakkk beni tanıyan nasiiiii tanıyooo
kıyamam ben hamişlereee dabiiii
dabi dabiiii
dabi dabi dabiiiiiii :laugh:

arkadaşlar bahsettiğim arkadaşı hatırlayan yok mu ???? hani hamile olduğunu öğrendik sonra birkaç hafta sonra rahimde bir kese daha görülmüştü, ikizdi ama aralarında hafta farkı vardı da yaşamaları zor demişti dr. kimdi o??? ne oldu acaba???
ya o olayı ben de hatırlıyorum da kimdi onu bilemedim bi liste güncellesene isimlerden bakayım günlerdir sorar durur deli divane gibi dolaşırsın bacım..

Chatlak naber canım hala gelmemiş reglin :) oh ohhhh inşallah gelmez.
benim de gelmedi bugün 29. gün. ama yarın gelebilir, bekliyorum bakalım. belirtilerim de var.

Geri