Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

herkese selam olsun...geçen haftaki test sonucum hatalıymış arkadaşlar tekrar alınan kan ankaraya gönderildi ve sonuçlarımm temiz doktorum hiçbir sorun olmadığını söyledi..ah kızlar bir haftadır ölü gibiydim mahvoldum rabbime çok dua ettim beni evlat acısıyla sınamasın diye allahımm dualarımı kabul eyledi çok mutluyum..ama bu bir haftada çok şey öğrendim hayatta bomboş şeyler için üzüyoruz kendimizi halbuki neler neler bizi bekliyor kimbilir..herşeyin başı sağlık..işte böyle arkadaşlar..birdahamı tövbeeee ikili üçlü testtt tövbeeee
Gözümüz aydın canım rahat bir nefes al artık aslında doktorda suç sen tabi endişelenmekte haklısın hata olabileceğini doktorun söyleseydi senin endişeni azaltabilirdi Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin kaç aylık kaç yaşında olursa olsun Allah evlat acısı vermesin

Melekler size akıl danışayım.Benim arkadaşım kocasının cep telefonuna gelen bir mesajı açmış bakmış başka isim kocasına söylemiş senin cep telefonuna mesaj gelmiş ama başka isim demiş od yanlış gelmiştir canım demiş çünkü kocasının adı başka mesajda hitab edilen başka isim neyse arkadaşım birkaç gün sonra bakıyor aynı numaraya eşi mesaj atmış

Sonra eşine sormuş bu neyin nesi armış numarayı hayır o isimde birini tanımıyorum .Ya bu dizilerdekilere birtakım cahil insanlar özeniyor gerçeğe taşıyorlar .Meğer eşinin evli bir kadınla ilişkisi varmış isim karışıklığıda yasak aşk ya birbirlerini o dizideki karakter isimleriyle çağırıyorlarmış.Ben .... teki için evliliğini bozma dedim bilmiyorum hatamı ama affederse tekrar yapmaz inşallah

Melekler size akıl danışayım.Benim arkadaşım kocasının cep telefonuna gelen bir mesajı açmış bakmış başka isim kocasına söylemiş senin cep telefonuna mesaj gelmiş ama başka isim demiş od yanlış gelmiştir canım demiş çünkü kocasının adı başka mesajda hitab edilen başka isim neyse arkadaşım birkaç gün sonra bakıyor aynı numaraya eşi mesaj atmış
hmm biraz derin mesele canım peki eşi ne msj atmış ona tanıdık birine atar gibi mi yoksa belki pardon siz kimsiniz falan gibi mi yazmış

Canim sorunu tam olarak anlamadim ama arkadasin esinden supheleniyor anladigim kadari ile?.. ne yapmasi gerektigi konusunda mi bize danismak istiyorsun?

2 aydır görüşüyorlarmış hemde iş arkadaşı arkadaşım affederse eşi iş değiştirmek zorunda kalıcak kadının kocası öğrenmiş şimdi anlaşmalı boşanıyorlarmış

Sonra eşine sormuş bu neyin nesi armış numarayı hayır o isimde birini tanımıyorum .Ya bu dizilerdekilere birtakım cahil insanlar özeniyor gerçeğe taşıyorlar .Meğer eşinin evli bir kadınla ilişkisi varmış isim karışıklığıda yasak aşk ya birbirlerini o dizideki karakter isimleriyle çağırıyorlarmış.Ben .... teki için evliliğini bozma dedim bilmiyorum hatamı ama affederse tekrar yapmaz inşallah

canım allah kimsenin başina vermsin çok zor bi olay ne diycemi bilemedim

Hah simdi anladim olayi.. ilk mesajini okumustum az once sadece.. evet biraz karisik durum mesajin iceriginede bagli ama ne bileyim tekrar o guven ortaminin olusmasi zaman olabilir ama yuva yapmakta zor.. yikmak biraz daha kolay ama yapici olmak lazim bazende.. bilemiyorum esine sorsun acik acik herseyi anlatmasini istesin ona gore kararini verecek olan ve o kisiyle hayata devam edecek veya etmeyecek olan yine arkadasin canim..

şimdi anladım canım Allah kimseye yaşatmasın canım arkadaşının çocuğu var mı peki çocuk varsa karar vermek zor ama ben biraz katıyım bu aldatma olayında Allah başa vermesin ama bem affedemzdim herhalde çok zor bi durum arkadaşının tek başına karar vermesi gereken bi olay affederse tekrar yapabilir de ayy bilemiyorum ya

Arkadaşım bana soruyor ne yapayım diye bende affet dedim hatamı ettim şimdi düşünüp duruyorum kendine kalsa affetmiycek affederse benim yüzümden affedicek yine aldatırsa arkadaşım yeniden aynı şeyleri yaşayıp üzülecek

Geri