Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayyüzlü hakımızda hayırlısı cnm benimde günüme 1,5 hafta var heycanla bekliyorum inş. bu ay olur die hayırlısı rabbimden içimde bi umut yok ama olsun yinede hayırlısı.:loco:
amın cnm ıns hamılesındır
cok ıstıyorum ben veremedım bu haberı
sen ver gggııı

Günaydın arkadaşlar, ben taşınıyorum artık bugünpc de toplucam, birkaç gün ortada olmam, zaten çok mu ortadasın? diyebilirsiniz :piha: ama napim girip bakıyorum bütün gün pc başında ve yazan durumda olduğumdan bazen tuşlara dokunmak bile istemiyorum :dil: adetime de az kalmış telaştan farkına varmamışım, hoşçakılın şimdilik görüşmek üzere, yeni bir yerde yeni bir evden merhaba diyene kadar kendinize çok iyi bakın özellikle de hamiş arkadaşlarım..:)

MUCİZE
tatlım benim çok geçmiş olsun..biz seninle konuşmuştuk..herkeste olan kanamadan sanmıştık..daha doğrusu öyle olsun istemiş ve dua etmiştik..herşeyde var bir hayır demekten başka çare yok..iyi dinlen lütfen ve kendine dikkat et..seni çok öpüyorum canım benim

iyi akşamlar kızlar yine kimse yok ama napıyım napıyım en sonunda kendime gitcem bi vınn alıp laptopuda işe götürüp öyle giricem hayır o değil bide maşallah öyle çok yazılmış oluyoki ben okuyana kadar gece oluyo zaten :))) mucizecim canım senin için gerçekten çok üzüldüm allah hayırlısıyla versin işallah başka daha kötü haberler vardı ama kimler şu an onları hatırlamyarak hepsinden özür dileyerek tabi geçmiş olsun diyorum yine allah hayırlısıyla versin diyorum beni unutmayın hee bari gün içinde bana selam söleyin felan kendimi akşam yalnız hissetmiyim :)))))

slm sammyha nasılsınnnnnnnnnnnnn

kızlar selam
ben bugün doktora gitttim bana klomen başlandı perşembe de yumurta kontrolü yapılacak.. yine başladık hormon ilaçlarına hayırlısı bakalım.. bende stres sinir yapıyo bu ialçlar yaa..aman bu ay yıkılıcam sinirden yine..desteklerinizi bekliyorum kısssslaaarrrr seviyorum hepiniziiiiii görüşürüz hoşçakalınnnnnn

kızlar selam
ben bugün doktora gitttim bana klomen başlandı perşembe de yumurta kontrolü yapılacak.. yine başladık hormon ilaçlarına hayırlısı bakalım.. bende stres sinir yapıyo bu ialçlar yaa..aman bu ay yıkılıcam sinirden yine..desteklerinizi bekliyorum kısssslaaarrrr seviyorum hepiniziiiiii görüşürüz hoşçakalınnnnnn
selam canım artık sinir yapma diycem başlamışsın işte ilaca niye sinir yapıyosun hem sinir stres cocuk oluşumunu engellemiyomu tatlım aaaa ayıp sana valla:)

Geri