Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Chatlak hoşgeldin canım, senden haber almamıza çok sevindim gerçekten. Eylül 2007'de dertleşiyorduk seninle. Ben de aynıyım hala, ses seda yok bebişten :) Hayırlısı olsun. Biz şimdi eşimle ileri infertilite testleri yapabilen tüp bebek merkezlerini araştırmaya başladık. Hadi hayırlısı bakalım. Habersiz bırakma bizi.
Canımcımmm bende seni görmekten tekrar burda aranızda olmaktan dertleşmekten konuşmaktan sevinmekten bunları beraber yapabilmekden çokk mutluyumm...
kendimce sebeplerim vardı;işte hayat... ama inşallah artık burdayım bitanem...
benimde aynı bebiş yok ama hala umudum var en azından biliorum zamanını beklio bebişlerimiz ve geç gelince daha tatlı olacaklarını biliolar o yüsden nazlanıyolar ama yinede dediğin gibi inceden inceden araştırma yapmakda da fayda var canımm...
neysemmm çok konuştummm tekrar teşekkürlerr varlığınız için...:melek:

Canımcımmm bende seni görmekten tekrar burda aranızda olmaktan dertleşmekten konuşmaktan sevinmekten bunları beraber yapabilmekden çokk mutluyumm...
kendimce sebeplerim vardı;işte hayat... ama inşallah artık burdayım bitanem...
benimde aynı bebiş yok ama hala umudum var en azından biliorum zamanını beklio bebişlerimiz ve geç gelince daha tatlı olacaklarını biliolar o yüsden nazlanıyolar ama yinede dediğin gibi inceden inceden araştırma yapmakda da fayda var canımm...
neysemmm çok konuştummm tekrar teşekkürlerr varlığınız için...:melek:

Evet, geç gelince tatlı olacaklar tabii :) Umudunu hiç yitirme canım benim, bizim bir buçuk yıl oldu neredeyse olmuyor bebiş. Bunda da bir hayır var diyorum. Herşeyin hayırlısı gerçekten. Olunca oluyor, olmayınca olmuyor. Ben inanıyorum ama gün gelecek buradan birbirimize güzel haberler vereceğiz :)

arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah bende çok istiyorum anne olmayı 2 aylık bir düşük yaptım sonra amaliyat olmam gerekiyodu amaliyat oldum şimdi doktorum tekrar rahim filmi istiyor inşallah amaliyatta bir sorun yoktur eğer varsa tekrar amaliyat olmam gerekecek benimle birlikte amaliyat olan arkadaşım vardı hastanede tanışmıştık sorunumuz aynıydı o rahim filmi çekildi ve tekrar amaliyat olacak bende regli olmayı bekliyorum sonra film çekilecek arkadaşlar ne olur dualarınızı eksik etmeyin inşallah hayırlısıyla hepimiz anne oluruz selam ve dua ile...

eeee kıslar ozaman tekrar listeyi güncelleyelim şans getirsin bizee....
eveettt yazıyorummm
5 TEMMUZ

arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah bende çok istiyorum anne olmayı 2 aylık bir düşük yaptım sonra amaliyat olmam gerekiyodu amaliyat oldum şimdi doktorum tekrar rahim filmi istiyor inşallah amaliyatta bir sorun yoktur eğer varsa tekrar amaliyat olmam gerekecek benimle birlikte amaliyat olan arkadaşım vardı hastanede tanışmıştık sorunumuz aynıydı o rahim filmi çekildi ve tekrar amaliyat olacak bende regli olmayı bekliyorum sonra film çekilecek arkadaşlar ne olur dualarınızı eksik etmeyin inşallah hayırlısıyla hepimiz anne oluruz selam ve dua ile...

Dualar seninle canım benim, merak etme, inşallah herşey iyi gider, herşey gönlüne göre olur. Sen mümkün olduğunca rahat ol ve kafana takmamaya çalış, bunlar da geçecek ve sen meleğine kavuşacaksın, bundan eminim. Dualarımız seninle canım.

LİSTE

Bilge...............20 Haziran
Chatlak........... 5 Temmuz

Mery......... 18 Temmuz

liste günceliii:)))

Geri