Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

YARIN SABAAAAHHHHH :piha:

Hmm diyosun.. peki tamam yarin sabah olsun.. bugun isten cikinca test alirim o zaman yarin sabah yaparim.. bu gecede uyuyamam ben simdi amaaaa

yazım gülüm ablam 1.5 ay sonra adet oluyodu yengemde 2 2.5 ay falan sürüyodu ilaçlarla falan getiriyolardı dr hatta biz onu menepoza girdi sandıkta hamile olunca şaşakaldık rabbim bize vericek görüceksin bak

Insallah canim ya.. Rabbim bizimde yuzumuzu guldursun en kisa zamanda.. Ama kizlar soyle bir avantajim olur hamissem ben ogreninceye kadar ilk 7 haftasini atlatmis oluyorum hahaha

Hmm diyosun.. peki tamam yarin sabah olsun.. bugun isten cikinca test alirim o zaman yarin sabah yaparim.. bu gecede uyuyamam ben simdi amaaaa

Insallah canim ya.. Rabbim bizimde yuzumuzu guldursun en kisa zamanda.. Ama kizlar soyle bir avantajim olur hamissem ben ogreninceye kadar ilk 7 haftasini atlatmis oluyorum hahaha
insallah hamissindir canim hersey istedigin gibi olur

bende aynen desenime katılıyorummmm....yap artık şu testiiiiiii desenimin yanında bende gelirim wallaaa

Ay anamm cifte dayak yiycem bu gidisle haha :) cifte cizgiyi goreyimde dayagida cifter cifter yemeye raziyim :)

gülüm sabah erkenden yap testini inş ikinci çizgiyi görürsün busefer

insallah canim dua edin bu gece benim icin ne olur.. bugun gece mubarek cuma gecesi insallah mubarek cuma sabahinda sizlere guzel bir haber verebilirim..

Ederız tabı canım sen yap testı hele bı sabah haber ver hemen bıze ınsallah hamıslesındır canım ınsaaaaaaaaaaaallaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh allahım hayırlısını versın gonlune gore versın

Ay anamm cifte dayak yiycem bu gidisle haha :) cifte cizgiyi goreyimde dayagida cifter cifter yemeye raziyim :)

insallah canim dua edin bu gece benim icin ne olur.. bugun gece mubarek cuma gecesi insallah mubarek cuma sabahinda sizlere guzel bir haber verebilirim..

evet gülüm hamişsen seanstan kurtulabilirsinnn :piha:

amiiiinn cuma sabah namazıyla hayırlı haberi alırsın inşaallah .....amiiiin....

canlarım ben çıkyorum hepiniz allakıma emanet olun yazım gülüm inş hamişsindir canım hakkımızda hayırlı olanı rabbim biliyo diğilsende üzülme gülüm sevgiyle kalın öpüyorum hepinizi

Geri