Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canlarim benim cikis saatim geldi.. o yuzden istemeyerek sizden ayriliyorum..

Hepinizin tekrardan kandiliniz mubarek olsun.. Aksam dualarda bulusmak dilegi ile..

opuyorum sizleri..

kullan tabi testleri, bu ay belki çok test yapman gerekecek ama olsun değer yani... ya aslında belki kendin de hissedersin. amin canım.
evet hem de ne sabırrrrrrr tamamen sabırlı olmalısın yoksa çok zorrrrr :) allahıma çok şükür sabrım iyi.

hoşgeldin canımmmm naber
ıyılık neolsun canım regl oldum sancıdan duramadım tum gun eve geldım sıcak su torbasına su koydum yatıyom valla sen nasılsın hemşom?

Canlarim benim cikis saatim geldi.. o yuzden istemeyerek sizden ayriliyorum..

Hepinizin tekrardan kandiliniz mubarek olsun.. Aksam dualarda bulusmak dilegi ile..

opuyorum sizleri..
hepinize tekrardan hayırlı kandiller arkadaşlarr bende sizler için dua edicem buakşam nolur benide duanızda unutmayınn.Yüce Rabbim bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Efendimiz Hz. Muhammed (sav)hürmetine duamızı kabuol eylesin ve beklyen isteyen tüm arkadaşlarıma ve bana da hayırlı sağlıklı evlatlar naspi eylesin lütfen banada dua edin

hepinize tekrardan hayırlı kandiller arkadaşlarr bende sizler için dua edicem buakşam nolur benide duanızda unutmayınn.Yüce Rabbim bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Efendimiz Hz. Muhammed (sav)hürmetine duamızı kabuol eylesin ve beklyen isteyen tüm arkadaşlarıma ve bana da hayırlı sağlıklı evlatlar naspi eylesin lütfen banada dua edin
tabıkı ederız canım ne demek dualarımız bırbırımız ıcın allahım kabul etsın ınsallah

ıyılık neolsun canım regl oldum sancıdan duramadım tum gun eve geldım sıcak su torbasına su koydum yatıyom valla sen nasılsın hemşom?

canımmm hayırlısı olsun inşallah... herhalde üşüttün ondan böyle ağrın artmıştır. dikkat et kendine. ben de iyiyim canım duamo okudum herkesi saydım isim isim o yüzden içim rahat :) okuabilirsen bir kez daha okuyacağım.

nurcummm merhaba canım nasılsın? seni epeydir görmemiştim. sana da hayırlı kandiller canım. ben duamı okudum ama sen listede olmayınca bir de ne zamandır göremeyince unutmuşum :((( ama akşam okuyabilirsem mutlaka adını söylerim canım. amiiiiiinnnnn inşallah

nurcummm merhaba canım nasılsın? seni epeydir görmemiştim. sana da hayırlı kandiller canım. ben duamı okudum ama sen listede olmayınca bir de ne zamandır göremeyince unutmuşum :((( ama akşam okuyabilirsem mutlaka adını söylerim canım. amiiiiiinnnnn inşallah[/QUOTE]
canım iim çok şükrü işte bir tek meleğimi bekliyorum oda gelicek Allahın izniyle iannıyorum Rabbime .cnm girmeiyorum ama sürekli takip ediyorum daha doğrusu yamıyorum çok fazla.ama bakıyorum size hep.inşallah bizde güzel haberler vericez burda birbirimize.bu arda okuduğun dua özel bi duamı cnm bende okuyayım gece hani bugeceye ait falan yada bebk için mii.sen dua ettiğinde benide unutma cnm bende ediyorum hepimiz için inş.

canımmm hayırlısı olsun inşallah... herhalde üşüttün ondan böyle ağrın artmıştır. dikkat et kendine. ben de iyiyim canım duamo okudum herkesi saydım isim isim o yüzden içim rahat :) okuabilirsen bir kez daha okuyacağım.

nurcummm merhaba canım nasılsın? seni epeydir görmemiştim. sana da hayırlı kandiller canım. ben duamı okudum ama sen listede olmayınca bir de ne zamandır göremeyince unutmuşum :((( ama akşam okuyabilirsem mutlaka adını söylerim canım. amiiiiiinnnnn inşallah
evet canım üşütmüşüm fenaydım bugün sorma bende guzelce namaz falan kılcaktım dua etcektım neyse artık ıcımden edicem canım yaa cok sıkıldı canım boyle olunca ama dualarım sızınle canlarım

Geri