Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ah canim benim sen kiyamiyon ama elin isverini kiyiyor iste bize :)

Saka saka ne guzel hem calisiyoruz hemde burda guzel guzel muhabbetimizi ediyoruz degilmi.. daha ne olsun :)

evet gülüm sen çalışmasan evde durmazdın konuşamazdık senin şeker biriyle tanışamzdk

Iste seni bu yuzden cok seviyom ya findikli kurabiyeeee isisirim seniiii

bende seni yerim yer gülüm benim

sagol canim merak ettigin icin evet gecerdi bir ay erken gelir gününden bir ay gec o

canım inş hamişlik haberi veririsin bize

Kizzzzlarrrr birileri 20 dk icinde gelecekmiydi hahaha :) o kendiniiii biliyorrrr hahaha

heee o ben oluyorum :laugh::laugh:

oldu kiz oldu ben is yerinde oldugum icin dakikalari sayiyorum haha :) :piha:

Seni tembel Aysegul seniiiii yetistiremedin dimi yemekleri 20 dakikada hihi

yok gülüm yetiştirdimde bu internet bağlantısı gene kesilmiş gittiğimi firsat bilmiş onunla uğraştım kusura bakma sözümü tutamamdım

Hem namaz kilmaya hemde yanlis hatirlamiyorsam yemek yapacagim kocam gelecek demisti :)

Ben zaten 20 dakikada yetistiremeyecegini biliyordum hihihi :piha:

hıh sen öyle zannet hımbıl yazım gülüm yetiştide arttı bilem xzaman

e yetişmez tabi yani :) ama eli hızlıysa bilemem. benim çok hızlı değil orta işte...

hızlıdır ama canım isterse tatşlım bazen beş saat sürer bazen 20 dk kafam neye eserse

Anaammmm mrs. m geldi psi psikopatimmm yandik biz haha :) iki saattir cekistirdik aysemi gulumu

olsun tatlım korkma bişi yapmıycam sadece ısırıcam sizi yanaklarınızdan sizi dedikoducular sizi yakalıyamıycamnımı sandınız:piha:

hahaha sabahtan bu yana gücüm yok ya neyse ınsallah daha ıyı olurum canım bişide yapmıyorum zaten

ya bugün basladı halsızlıgım açıkçası bakalım ne kadar sürecek yaaaa çalışıyorumda ınsallah çabuk ıyı olurum Allah ım

Ilk 3 ay halsizlik cok oluyormus guzelim insallah cok zorlanmazsin is yerinde.. birsey yapmasanda bilgisayar basinda olman bile yeter canim..

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
ranagul.........................20 Şubat (Haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
esmos..........................22 Şubat (Haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
mucize.........................23 şubat (Haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
ayşegül........................27 şubat
lalezar.........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat
bebişim.........................2 Mart
aslıgökçe......................3 Mart
pretty women .............. 5 Mart
zuzuu...........................6 Mart
şura.............................6Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
pirenses........................10 Mart
dilara1.........................11 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart
tatlı cadım....................24 Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
butterfly45......................15 şubat(şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr) :baby:

evet gülüm sen çalışmasan evde durmazdın konuşamazdık senin şeker biriyle tanışamzdk

bende seni yerim yer gülüm benim

canım inş hamişlik haberi veririsin bize

heee o ben oluyorum :laugh::laugh:

yok gülüm yetiştirdimde bu internet bağlantısı gene kesilmiş gittiğimi firsat bilmiş onunla uğraştım kusura bakma sözümü tutamamdım

hıh sen öyle zannet hımbıl yazım gülüm yetiştide arttı bilem xzaman

hızlıdır ama canım isterse tatşlım bazen beş saat sürer bazen 20 dk kafam neye eserse

olsun tatlım korkma bişi yapmıycam sadece ısırıcam sizi yanaklarınızdan sizi dedikoducular sizi yakalıyamıycamnımı sandınız:piha:

Hosgeldin gulum benim.. ay ay bugun hepiniz simartiyorsunuz beni ben basbakan falan mi olsam acaba :)

yaparsin sen tatlim inanirim hizli sey sen :)

yoksa yetismedide internet baglantisina mi suc atiyon hihii :) Saka saka yerim seni ben cancagzim :)

Geri