Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Yaa aynen,buradaki doktorlar cok gicik.Bende cok doktor degistirdim.Insani ciddiye almamalari fitil ediyor insani.Söyle birsey duydum;türklerin cocuk sahibi olmasini istemedikleri icin böyle yapiyorlarmis.

olabilir tatlim... valla olmadi gider Türkiyede tedavi oluruzzz yinede Türk oglu Türk cocuklarimizi dogururuz....

afedersin canim,hastanede gittigim bölümlerin gercekten türkcesini bilmedigim icin böyle yazmak zorunda kaldim.bir daha daha dikkatli olurum:)

kız aşkolsun ben şaka yaptım , yaz tabii içinden nasıl geliyorsa :)

ranagül canım bişe sorucakmışsın dün öyle yazmısın ama ben yoktum sımdı sor canım

selzehcim canım nasılsınn? Ne kadar oldun bakıym senn?

canım,bugün ki sıkıntım ve psikoljim değişince sormak aklıma gelmedi.
1 haftadır göğüs uçlarım catladı.hafif çizik çizik.normalde hiç olmazdıda sen böyle 1şey yaşadın mı diye merak ettim.

okudum canım kanaman olmus o adetın gelemedıgı için de olmus olabılır yanı ılsıkı ıle ama hanı bebekten kaynaklıda olabılır benım doktorum ılıskı yasak dedı mesela arada bi deneyın dedı agrı yada kanama olursa bırakın sakın dedı sende çok dıkkat et derım ben
canım valla hiç dıkkat etmemıstım açıkçası ama sımdı baktım uçları böyle benımde çızık çızık ama çok hafıf yanı tatlım

okudum canım kanaman olmus o adetın gelemedıgı için de olmus olabılır yanı ılsıkı ıle ama hanı bebekten kaynaklıda olabılır benım doktorum ılıskı yasak dedı mesela arada bi deneyın dedı agrı yada kanama olursa bırakın sakın dedı sende çok dıkkat et derım ben
canım valla hiç dıkkat etmemıstım açıkçası ama sımdı baktım uçları böyle benımde çızık çızık ama çok hafıf yanı tatlım
sağol canım.Rabbim hayırlıca bebeğini kucağına almayı nasip etsin.bizlerede nasip etsin.

Hatta annem bir türk kanalinda sunu izlemis:Almanyada bir kadina bebeginin kalbi atmiyor,hemen almaliyiz demisler.O buna inanmamis ve Türkiyeye gidip,orada tekrar muayene olmus.Bebegin birseyi yokmus.Bebek dogmus ve annem diyor ki,1 yaslarinda annesinin kucaginda oturuyordu.Annem bunu bana anlatti acaba sendede böylemi oldu dedi.Hakikaten nerden bileceksin ki?Ama doktorun dedigine inanmayip,aldirmazsan ve gercekten ölüyse insani zehirlermis.Hayati tehlikesi varmis.Bende Keske birdahaki sefer(eger nasip olursa) atlayip Türkiyeye gidebilsem keske.Eminim orada insani daha iyi tedavi ederler.Bende gercekten trioid problemi var.Kalter Knoten=soguk dügüm diyorlar.Doktora sordugumda bunun düsüge degil,hamile kalamamaya sebep olabilecegini söyledi.

Geri