Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm mrs.m naber cnm nasılsınn günün yaklaşıyo hayırlısı olsun inşallah bizimde listeye yazılma vaktimiz< gelmiştirr:D

slm canımmm iyiyim teşekkürler,dün ve bugün nete gelemedim yoğundum. evet günüm yaklaşıyor ama sanki regl gelecek yine malesef :(((

inşallahhhhhhh canım inşallah sıra bize de gelmiştir, o kadar uzun bekledik ki... rabbim inşallah bize de anne olmayı nasip eder.

selam kızlar bende bebek istiyorum ama gögüsümde anekoik basit kist diye bişey cıktı ilac tedavisi yok ameliyat dediler aldırmazsam hamile kalma sakın aldır kisti sonra bebek böyle bişey yaşayan var mı ? yardımcı olursanız sevinirim

Sealm kizlar ben galiba hamileyim henuz regli olmadim ve bu sabah ucuza aldigim teslerden birini yaptigimda silikte olsa pozitif cizgiyi gordum.yarin daha iyi bir test daha yapicam kesinlik kazanmasi icin Cok sukur cikti gebelik.Allahim herkese nasip etsin bebisleri bol sanslar kizlar.

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
ayşegül........................27 şubat(hadi artık gel be canımmmm)
Ruzgarim......................4 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
pretty women .............. 5 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:

zuzuu...........................6 Mart
şura.............................6Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
cozy.............................10-12 Mart
pirenses........................10 Mart
dilara1.........................11 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart
tatlı cadım....................24 Mart
şehnaz ........................ 24 Mart
lalezar..........................26 Mart
dileğimm.....................26 Mart
esmos.........................28Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55.............................26 haziran anne oldu cinsiyeti erkek:baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız:baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan................................26 kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr :baby:
test yaptim silikte olsa pozitif cikti yarin gene yapicam ama sanirim hamileyim

Öylemi:)?Benimki kendisi kullaniyor bu yakistirmayi:laugh:Augsburg ta ithal damatlar dernegini bile kurmuslar,haberin var mi:laugh:Umarim seninle tekrar görüsürüz canim,cok eglencelisin,kanim isindi valla:tik:

hadi yaa ay ne komik yaaa... gercekten bide dernegi mi var hahaha esimi bi getirsemmi oraya hahaha
valla benimde kanim sana cok isindi. sen TR den nerelisin???? Burdan hemso sayiliriz... ay bide ordanda cikarmiyizzz hahaha

Sealm kizlar ben galiba hamileyim henuz regli olmadim ve bu sabah ucuza aldigim teslerden birini yaptigimda silikte olsa pozitif cizgiyi gordum.yarin daha iyi bir test daha yapicam kesinlik kazanmasi icin Cok sukur cikti gebelik.Allahim herkese nasip etsin bebisleri bol sanslar kizlar.

hadi hayirlisi tatlim... ama bence kesin sen hamissin... silikte olsa ucuz bir testte olsa... pozitivse vardir bisi... Rabbim kucaginada almayi nasip eder insallah

kız ilk tebrık eden ben oluyum inşallah hamıle dırsın allah tamamına erdırsın bebisim:26:

Son düzenleme:
Geri