Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım testın içinde dedıgın gıbı sabah 10 ıle aksam 20 arası yazıyo evet ben her aksam saat 5de yapıyordum testı her aksam aynı saatte yapmak önemlı canımcım o tüplerı 3grma kadar dolduracaksın ve vajınaya ılerletıp en derıne vermen gereklı bu jelı tatlım baya bırı gırıyo vagınaya o tüpler ok canım bende bişi anlamamıstım prıspektüsünden esım tercüme etmıstı banada canım

Slm canım annem dün dizinden ameliyat oldu da dün hiç giremedim ve dün bütün gün başındaydım, test te yapamadım, ama bugün yaptım tek çizgi yine, yok yok yok, ben yumurtlamıcam bu ay anlaşıldı, aslında bu sabah az bi akıntı vardı ama bilmiyorum valla bu kadar uzarmı, bugün 14. gün anlamadım valla...

Selam Kizlar..

söyle bi bakayim dedim ne yapiyorsunuz...
ben coook kötüyüm. sevincim kursagimda kaldi. bugün sabah silerken coook az kan geldi. yani pembelik daha dogrusu. her hamileligimde biraz daha erken oluyor artik düsük. ilk düsügümde 9 haftalikti. ikinci ve ücüncü 8 haftalikti. dördüncü 6 haftalikti... simdi ise daha 4 gün oldu hamisligimi ögreneli.
Hastaneye gittim az evel hemen ama kadin dediki Ultrason da simdilik bisi gözükmez. Kan almalari da fayda etmez mis simdi. Bana sadece Hormon düzenleyici bir ilac yazdi ve dinlen dedi. ileriki zamanda belli olurmus gelisip gelismeyecegi... Kizlar dualariniza ihtiyacim var...

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
Elifim ......................... 13 Mart

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
yns_ysmn ................. 14 Mart
sabırsızım ................. 22 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ......................... 11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Selam Kizlar..

ben coook kötüyüm. sevincim kursagimda kaldi. bugün sabah silerken coook az kan geldi. yani pembelik daha dogrusu. her hamileligimde biraz daha erken oluyor artik düsük. ilk düsügümde 9 haftalikti. ikinci ve ücüncü 8 haftalikti. dördüncü 6 haftalikti... simdi ise daha 4 gün oldu hamisligimi ögreneli.
Hastaneye gittim az evel hemen ama kadin dediki Ultrason da simdilik bisi gözükmez. Kan almalari da fayda etmez mis simdi. Bana sadece Hormon düzenleyici bir ilac yazdi ve dinlen dedi. ileriki zamanda belli olurmus gelisip gelismeyecegi... Kizlar dualariniza ihtiyacim var...

Ahhh canımmmm çok üzüldüm aman sakın kalkma belki sadece ufak bir kanamadır... dikkat et canım. eğer hayırlıysa allah bebeğini sana bağışlasın inşallahhhhh. dualarım seninle canım.

iyiyim tatlılar..çalışıyorum işte her zamanki gibi..elimde bir sürü çeviri var onlarla uğraşıyorum..bi de bugün ayın 13ü baktım 10-11 gün kalmış reglime listede üst sıralara çıkmışım ona gerildim biraz heheheheee

canıımm benimmm kıs çok çalışıyonn sennn kolay gelsinn bacımmm...
oooyyyyyy bitanem kıyamam sana stresmi yaptınn sen inşş rabbim yüzünü güldürür buay canm yaa inş hamişsin dir tutmuşdur meleğinn bizde kutlama yaparızz burda

Slm canım annem dün dizinden ameliyat oldu da dün hiç giremedim ve dün bütün gün başındaydım, test te yapamadım, ama bugün yaptım tek çizgi yine, yok yok yok, ben yumurtlamıcam bu ay anlaşıldı, aslında bu sabah az bi akıntı vardı ama bilmiyorum valla bu kadar uzarmı, bugün 14. gün anlamadım valla...

cansı çok geçmiş olsun annene allah şifa versin canım inş herşey dilediğin gibi olurda gelir meleğin en kısa zamanda

Selam Kizlar..

canım benimya gerçekten öçok üzüldümm benimkide öle oldu inş seninn bebeiş tutunur sıkıca sana rabbim bidaha böyle acı vermesin sana bebeiğini sağlıcakla kucağına al inş canmımm allah yardımcın olsunn

Selam Kizlar..

Dilaracim,fistigim benim,inan aklim hep sende.Benim de tam tersi oluyor.Düsüklerin vakti gitgide gecikiyor.Insallah bu sefer korktugun gibi olmaz,sevincin kursaginda kalmaz canim.Sen yinede dinlen ama yataktan hic kalkmasan bile hersey olacagina variyor.Allah korusun bebisini bu sefer tatlim...

Geri