Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

teşekkür ederim yazgülü adaşım :) inşaallah en kısa zamanda bu mutluluğu sana ve forumdaki arkadaşlarıma yaşatır Rabbim.İnşaallah sizin de yüzünüzü ve göbişinizi güldürür:hail:

Rica ederim fistik.. Senin isminde Meryem degil mi?

amin insallah canim hamislerin duasina bol bol ihtiyacimiz var bizleride dualarinizdan eksik etmeyin olurmu adasim..

amiiiin canım yaaaa inşallaaaaaaah

kısssss ne rüyası anlat bakalım bende bir kaç akşamdır rüyamda evime misafir gekmiş görüyorum bir hazırlık bir yemek uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı falan ağırlıyorum
sen görüyon kısssss yaptır o zaman testi vardır bir hikmet....
eşim çok tatlı bir erkek çocugu görmüş bizimmiş ve sürekli seviyomuş bende mavi tulumlar alıyorum lazım olur diye...ALLAH hayra çıkarsın bakalım

canım yaaaa nerdesinnnn....biliyormusun üye olmadan önce senin yazılarını özellikle takip ederdim...göbeğim çatlayana kadar gülmek için....gülüm yaaaa öpüyorum seni

O eski halimdennn eser yok simdiiii izdirap icinde yorgunum simdiiiii tutun kollarimdan duserim simdiiii yalnizim dostlarim yalnizim yalniz hahaha :)

kiz masallah seninde benden fazlan var eksigin yok yani :) hem ben zaten tahtimi sana devrettim :p

aslında bu zamana kadar istemeyen oydu ama benden daha hevesli çıktı :)
vay bacım Rabbim rüyanı hayırlara karşı çıkarsın hayıra yoralım hayır olsun
Kızlar ben dun ruyamda sen hamılesındıye ses duydum
yooooooook artık kıssssssss bismillah bacım birdeeeee hamileyseeeeeennnn anammmm hadi hayırlısı
annemde 3 ay önce rüyasında aynen senin gibi ses duymuş yaseminin kızı olcak diye ayyyyy o ay çok umutluydum ammmmmmmmmaaaaaaa.........

Geri