Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Laracığım
benim şekerim yok, mantar enfeksiyonum iyileşmeyine gizli şeker olabilir diye istedi, kulağı tersten gösteriyoruz yani...
Aslında antibiyotik kullanınca bende de oluyordu ama hemen geçiyordu bu sefer uğraştırıyor işte

ablacım isabetsiz olduğunu bende biliyorum ama bunları paylaşabileceğim başka biyer bulamadım.bunları sorup sorunuma bi çözüm aramak istemiştim.yinede yardımınız için çok teşekkürler. . .
güzel ablacım,
herkes hata yapar..önemli değil..ben daha çok sana şunu söylemek isterim..seninle evli olmadan bu tür şeyler yapan bir adam seni seviyor ya da sana değer veriyor olamaz..bu tür adamlarla takılma..sen hamile kalsan bu adam mı kurtaracak seni..seni sevse böyle kötü bir duruma düşme ihtimalini de düşünür ve asla sana el sürmezdi..bizim bildiğimiz delikanlılar böyle yapmazlar..bunun amacı belli..bu tür adamlara yem etme kendini güzelim..okuluna eğitimine kendini geliştirmeye beynine birşeyler katmaya bak..ayaklarının üstünde durmaya çalış..bunları zamanı gelince sevdiğin adamla yaşarsın..
regl günün geçerse yaz yine..

güzel ablacım,
herkes hata yapar..önemli değil..ben daha çok sana şunu söylemek isterim..seninle evli olmadan bu tür şeyler yapan bir adam seni seviyor ya da sana değer veriyor olamaz..bu tür adamlarla takılma..sen hamile kalsan bu adam mı kurtaracak seni..seni sevse böyle kötü bir duruma düşme ihtimalini de düşünür ve asla sana el sürmezdi..bizim bildiğimiz delikanlılar böyle yapmazlar..bunun amacı belli..bu tür adamlara yem etme kendini güzelim..okuluna eğitimine kendini geliştirmeye beynine birşeyler katmaya bak..ayaklarının üstünde durmaya çalış..bunları zamanı gelince sevdiğin adamla yaşarsın..
regl günün geçerse yaz yine..
peki ablacım çok teşekkür ederim yardımın için.

Geri