Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

peki ablalarım hepinize çok çok teşekkür ederim. özellikle şehnaz abla sana. . bana arka çıktığın için.allah inş. hepinize sağlıklı nur topu gibi bebekler nasib eder. . . .

oooooooooooooo yerim seni, süpersinnn, Hircinim benim:ehi::meri:
hırçınlık olsun diye demedim..çocuğu korumak için dedim..istemediği şeyler duymasın kırılmasın diye..zaten üzülmüş..

peki ablalarım hepinize çok çok teşekkür ederim. özellikle şehnaz abla sana. . bana arka çıktığın için.allah inş. hepinize sağlıklı nur topu gibi bebekler nasib eder. . . .
birşey değil ablacım..istediğin zaman soru sorabilirsin..elimden geldiğince yardım ederim..

topikteki gülyüzlüm birkaç haftadır özel mesajlarla beni rahatsız etti sadece beni değil birkaç kişi var bu şeklde olan
sabah topiğe bütün enerjimle giriyorum bi bakıyorum özelden mesaj neden tweety ye canııııııııııııııım diye uzatmışım onunkini uzatmamışım hakaret içerikli mesaj...ben insan ayırıyormuşum yeni gelene onu satmışım bir daha asla böyle birşey yapmamalıymışım beni böyle bilmezmiş topikten soğumuş falan filan....eeee tabi ben şok içinde sonra yine mesaj niye ona geç cevap veriliyormuş oooffff yaaaaa daha neler neler kaç kere haklı olduğum halde özür diledim yeterki sorun çkmasın diye ama öyle olmadı yine suçlu biz olduk...özürden sonra geliyor tamam haklısın ben eşeklik ettim diyor ama bütün bunları kimse bilmiyor kimseye belli etmedim hepsi özelden olup bitenler....
neyse dün tweetye soru sormuş anlamamış 2. ye tekrar sormuş kızda 2. ye tekrar açıklamış bütün mesele bu yaaaaa bizimki tweetyi terslemiş eline okla alıp gelip dövseydin bari ne bu sinir falan yazmış yaaaaaaaa kız 2.kez açıklıyo aldığı cevaba bakarmısın teşekkür edeceğine yazdığı mesaja bak......olayda bundan sonra koptu zaten neyse bizimki tweetyi cahillikle suçladı Allah havale etti benimde zaten içimde birikmişim vardı bende söyledim bu bana tekrar özelden mesaj çekti bu son mesajım kaydımı sildiriyorum dedi neyse yarım saat sonra tekrar geldi....gelsin birşey diyen yok.....
neyse bu topikte habire morelim bozuk 3 kişi morelimi bozdu diye takılıyo sustum birşey demedim ama gchatbox ipi kopardı arkamızdan atmış tutmuş...
topiğin çok bilmişi desen kes sesini demiş,
izgil tweety ve desen onu burada istemiyormuşuz
burası nasıl olsa babamızın hayır yeriymiş
bir daha asla muhatabı değilmişiz
2 kere aynı soruyu sordu diye onunla kavga etmişiz halbuki işi büyüten kendisi farkında değil
daha neler neler yaaaaaaaaa baktım bu kız susmucak girdim topiğe bekledim o arada daffodil nasılsın dedi konuya bir girdim giriş o giriş
öyle işteeee mesale aslında çok hepimiz yaşıyoruz hepimiziz zaman geliyor mesajları havada kalıyor ama kimse kimseye özelden akıl vermiyor bide kendini haklı çıkarmaya çalışıyor özelden çokkk masum mesaj yamış gibi anlatıyor.....yok artık.....
ya zaten suçlu olduğunun farkında...farkındaki sürekl açıklama yapma gereği hissediyor her yerde anlatıyor biz konuyu kapattıkça o açmaya çalışıyor neyse yaaaaa olan oldu işte durumu admine ilettik zaten neyse yaaaa çoooook uzun yazdım ama böyle

Son düzenleme:
topikteki gülyüzlüm birkaç haftadır özel mesajlarla beni rahatsız etti sadece beni değil birkaç kişi var bu şeklde olan
sabah topiğe bütün enerjimle giriyorum bi bakıyorum özelden mesaj neden tweety ye canııııııııııııııım diye uzatmışım onunkini uzatmamışım hakaret içerikli mesaj...ben insan ayırıyormuşum yeni gelene onu satmışım bir daha asla böyle birşey yapmamalıymışım beni böyle bilmezmiş topikten soğumuş falan filan....eeee tabi ben şok içinde sonra yine mesaj niye ona geç cevap veriliyormuş oooffff yaaaaa daha neler neler kaç kere haklı olduğum halde özür diledim yeterki sorun çkmasın diye ama öyle olmadı yine suçlu biz olduk...özürden sonra geliyor tamam haklısın ben eşeklik ettim diyor ama bütün bunları kimse bilmiyor kimseye belli etmedim hepsi özelden olup bitenler....
neyse dün tweety soru sormuş anlamamış 2. ye tekrar sormuş kızda 2. ye tekrar açıklamış bütün mesele bu yaaaaa bizimki tweetyi terslemiş eline okla alıp gelip dövseydin bari ne bu sinir falan yazmış yaaaaaaaa kız 2.kez açıklıyo aldığı cevaba bakarmısın teşekkür edeceğine yazdığı mesaja bak......olayda bundan sonra koptu zaten neyse bizimki tweetyi cahillikle suçladı Allah havale etti benimde zaten içimde birikmişim vardı bende söyledim bu bana tekrar özelden mesaj çekti bu son mesajım kaydımı sildiriyorum dedi neyse yarım saat sonra tekrar geldi....gelsin birşey diyen yok.....
neyse bu topikte habire morelim bozuk 3 kişi morelimi bozdu diye takılıyo sustum birşey demedim ama gchatbox ipi kopardı arkamızdan atmış tutmuş...
2 kere aynı soruyu sordu diye onunla kavga etmişiz halbuki işi büyüten kendisi farkında değil
daha neler neler yaaaaaaaaa baktım bu kız susmucak girdim topiğe bekledim o arada daffodil nasılsın dedi konuya bir girdim giriş o giriş
öyle işteeee mesale aslında çok hepimiz yaşıyoruz hepimiziz zaman geliyor mesajları havada kalıyor ama kimse kimseye özelden akıl vermiyor bide kendini haklı çıkarmaya çalışıyor özelden çokkk masum mesaj yamış gibi anlatıyor.....yok artık.....
ya zaten suçlu olduğunun farkında...farkındaki sürekl açıklama yapma gereği hissediyor her yerde anlatıyor biz konuyu kapattıkça o açmaya çalışıyor neyse yaaaaa olan oldu işte durumu admine ilettik zaten neyse yaaaa çoooook uzun yazdım ama böyle
Benimlede benzer bisey oldu.Biz Izgille topikten ciktiktan sonra bir baktim arkamizdan yazmis biseyler.Sucum Izgile sen birtanesin demem.Onu disliyormusuz.Eskiler yenileri disliyormus.Halbuki ben eskide degilim.Ben dünkü tartismadi sessiz kalmayi tercih ettim ama chatboxu görünce dayanamadim.Gercekleri cok fena saptirmis.Daha öncede nurla olan bir davaya sahit oldum.

neyse dün tweetye soru sormuş anlamamış 2. ye tekrar sormuş kızda 2. ye tekrar açıklamış bütün mesele bu yaaaaa bizimki tweetyi terslemiş eline okla alıp gelip dövseydin bari ne bu sinir falan yazmış yaaaaaaaa kız 2.kez açıklıyo aldığı cevaba bakarmısın teşekkür edeceğine yazdığı mesaja bak......olayda bundan sonra koptu zaten neyse bizimki tweetyi cahillikle suçladı Allah havale etti benimde zaten içimde birikmişim vardı bende söyledim bu bana tekrar özelden mesaj çekti bu son mesajım kaydımı sildiriyorum dedi neyse yarım saat sonra tekrar geldi....gelsin birşey diyen yok.....

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:
Bravooooooooooooooooooooooooooooo
Ağzın bal yesin canııııııııııııııııııııımmm

ya arkadaşlar bazı şeyler yüzyüze olmadığımız için yazmak istediğimizden farklı algılanabiliyor..ama bazı arkadaşlar da yanlış anlamaya müsait..sohbet etmek isteyen bu niyette olan zaten sorun çıkarmıyor..herkesin diğerlerinden kendisine daha yakın hissettiği insanlar olabilir..günlük hayatımızda da öyle değil mi..bunda bozulacak birşey yok ki..
mesela ben bu DESEN arkadaşımızdan hiç hoşlanmıyorum..ve bak açık açık söylüyorum..:)

İZGİL
yordum seni tatlım..
ooyy kuşumolurmu
daha çooooook neler neler bunlar aklıma gelipte yazdıklarım sadece
yaa birde masumlaşmıyomu herkesin sorunlar herkes birşeyler yaşıyo ben burada sorunlarımı anlatsam sabah olur beeee ama kime belli ettim buraya kafa dağıtmaya geliyoruz öyle değilmi bizimki sıkışınca hemen özel durumunu anlatıp alınganım bu ara diyor benimde canım burnumda elim hep kalbimde ama bu durumu kullanmıyorum gördüğüm kadarıylada kimse kullanmıyor....
neyse admin şimdi benide uyaracak üstüme çizgiyi atacak hheehheeee
ama doğrusu bu yeterince taviz verdik ama durum buraya geldi
herkes şaka yapar hepimiz yapıyoruz ama herşeyin yeri ve zamanı var bence
offffffff sustum admin sustum hheehhheee
şimdi desen ağzıma biber sürecek

Geri