Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar nasılsınız bir arkadaş forma birkac dua yazmıştı hamile kalmak isteyenler için o duayı bulamadım yazan arkadaştan rica etsem tekrar yazarmı hem burdaki arkadaşlar alır hem ben alırım bir arkadaşa verecm 10 senedir bebeği olmuyor belki bu dualarla bebişi olur

arkadaşlar bu ne sessizlik biraz canlanalım artık.inşallah hepiniz iyisinizdir.
bende cumartesi doktora gittim.tüp bebeğe karar verildi.gelecek ay yapılacak inşallah.
dualarınızda unutmayın.

canım benim seni nekadar özledim rabbim inş tutturur meleğini canım duarımn seninle rabbim yardımcın olsun sakın stres yapma 1 ay ama çabucak geçiyo en zoru transferden sonrası beklemek çok zor yaa rabbim dileğibni kabul etsin herşey gönlünce olsun güzelimmm

benim bugün regl günümdü ama hala olmadım sabah da test yaptım ikincisi çok silik çıktı ama böyle çok ince ve soluk bir çizgi akşam işten gelince yaptım yine aynı çok soluk bir çizgi çıktı sizce hamilemiyim ne olur yardımcı olun. Bu ikinci çizgi bu kadar ince ve soluk olsa da hamile miyimdir sizce ?

benim bugün regl günümdü ama hala olmadım sabah da test yaptım ikincisi çok silik çıktı ama böyle çok ince ve soluk bir çizgi akşam işten gelince yaptım yine aynı çok soluk bir çizgi çıktı sizce hamilemiyim ne olur yardımcı olun. Bu ikinci çizgi bu kadar ince ve soluk olsa da hamile miyimdir sizce ?
Canım edindigim teccrubelere dayanaraktan silikte olsa genelde pozitif oldugu solenir.. eger testlerde bir yanılma yoksa yani hata HAMİLESİN cnm..
silikte olsa pozitif sayılıyor ama en garantisi tabiki kan testi...
umarım hersey gonlunce olur canım....

Geri