Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

gözün aydin limonlu allah tamamina erdirsin insallahh...

ve isteyen tüüm arkadaslarimizin yüzü gülsün senin gibi bu mübarek ramazan ayi hürmetine insalalhh..

çooookkkkkk teşekkür ederimmmmmm aminnnn :) Ramazan bereketiyle gelir demişti bir arkadaşım gerçekten de öyleymiş. Allah ım mübarek ramazan ayında bebiş isteyenlerin yüzünü güldürsün inş

merhaba arkadaşlar.benimde adetime 11 gün var.ve bugünler geçmiyor:):):):)keşke hemen ilişkiden sonra gebe olup olmadığımızı öğrenebilsek:):)ne kadar güzel olurdu:)

yupppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamile değilim.. sonuç negatifff :) allah isteyen herkese versin hayırlısıyla ama bana 4-5 sene sonra inş.... ve aklınızda bulunsun diye söylüyorum hamileyken diğer bebişinizi ilk 2-3 ay emzirebiliyormuşsunuz arkadaşlar bilginiz olsun. hadi bakalım allah hayırlısıyla isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın inş... bol şanslar hepinize :)

merhaba kızlar bende takıpdeyım obur sıteye takılıyorum burayı yenı gordum bende 7 yıllık evlıyım ılk geceden hamıle kaldım 6 yasında kızım var ıkıncıyı dusunmeye basladık ılkı gıbı hemen kalırım zannetmıstım malesef olmadı 6 aydır bende 2 aydır doktora takıpe gıdıyorum bu ay ılk defa klomen kullandım arkasından 13 gunu doktorum cagırdı yumoslara bakmak ıcın solda 3 tane yomos varmıs 15mm sagda 2 yumos dedı 13mm toplam 5 tane yumos olmus yarın gel dedı tekrara bende gıttım ertesı gun soldakıler 20 olmus sagdakıler 18 dedı arkasından o aksam pregnyl ıgne vuruldum 24 saat sonra ılıskı dedı bızde basladık hayırlısı ıns bıde ben klomen vede pregnyl ıgne bende hıc bı yan etkı yapmadı sızde kullandıysanız yan etkısı oldumu cevap yazın lutfen doktor hamıle kalırsam sayet üçüz veya ikiz olma ıhtımalı yuksek dedı tabıkı hersey rabbımden hakkımızda hayırlısı ıns sızce hamılelık olasılıgı yuksekmı rabbım hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar versın ıns

merhaba kızlar bende takıpdeyım obur sıteye takılıyorum burayı yenı gordum bende 7 yıllık evlıyım ılk geceden hamıle kaldım 6 yasında kızım var ıkıncıyı dusunmeye basladık ılkı gıbı hemen kalırım zannetmıstım malesef olmadı 6 aydır bende 2 aydır doktora takıpe gıdıyorum bu ay ılk defa klomen kullandım arkasından 13 gunu doktorum cagırdı yumoslara bakmak ıcın solda 3 tane yomos varmıs 15mm sagda 2 yumos dedı 13mm toplam 5 tane yumos olmus yarın gel dedı tekrara bende gıttım ertesı gun soldakıler 20 olmus sagdakıler 18 dedı arkasından o aksam pregnyl ıgne vuruldum 24 saat sonra ılıskı dedı bızde basladık hayırlısı ıns bıde ben klomen vede pregnyl ıgne bende hıc bı yan etkı yapmadı sızde kullandıysanız yan etkısı oldumu cevap yazın lutfen doktor hamıle kalırsam sayet üçüz veya ikiz olma ıhtımalı yuksek dedı tabıkı hersey rabbımden hakkımızda hayırlısı ıns sızce hamılelık olasılıgı yuksekmı rabbım hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar versın ıns

slm eyess,ben 3 ay boyunca klomen tedavisi gördüm,,doktorum eğer hamile kalırsam ikiz ya da üçüz olma ihtimali olduğunu söylemişti..hoş ben hamile kalamadım o süre zarfında sonra haziran ayında hsg çektirdim çok şükür temiz çıktı sonuçlar,,genellikle,klomeni 3 aydan sonra devam ettirmiyorlar eğer tutmamışsa...ben en son işte hsg çektirmiştim, hsg çelikdikten 6 ay sonra gebelik olasığı artıyormuş, adet günümden 2 gün geçti, ama test yapmaya korkuyorum negatif çıkar diye , biraz daha bekleyeceğim...klomenin yan etkisi olmadı bende, ama iğne falan vurulmadım ,doktorum yapmadı nedenini bilmiyorum,,,gebelik oranı konusunda pek bilgim yok ama bende ilaçla olmadı umarım sende tutar birşeyler,,,sağlıkla kal...

Slm

Slm kizlar bende araniza yeni katildim 2 senedir evliyim ve 1 senedir bebek istiyoruz fakat olmuYor allah hicbirimizin kucagini bos birakmasi. Slmlar

Geri