Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benim adetime 2 gün kaldı.hamilemiyim acaba çok merak ediyorum.ama yinede haveslenmiyorum.benim adet düzensizliğim var.2 gün sonra adet olmazsam kesin bu düzensizlikten olmam..ALLAH yardımcımız olsun.kafayı yicem yoksa bu gidişle:dil:

aynne bende öle diyorum başka bişeydendir diyorum bu ay adet günümü soranlara bile (annem ve ablamlar) onlara da 1 hafta sonra falan dedım cünkü evham yapıp hergün soruyolar oldun mu oldun mu dıye gecıkıncede heveslenıyolar annem mesela gecen ay varya kesın hamılesın falan dedı 4 gün gectı dıye bu ay eger gecerse eşime bile gecıktıgını sölemıcem 1 hafta beklıcem sonra test yapıcam tabı eger adet olmazsam ama cok sinirliyım bu gün adet olucam herhalde offffff bunun sonu ne zman gelıcek cok merak edıyorum...

olumsuz düşünmeyin ya iyi düşünün ya hamileyseniz ? :) ucunda ölüm yok ya allah sağlık vesin yeter ki elbette olur üzülmeyelim kızlar stres çok önemli bi faktör

kızlar yeni bi gelişme.. biraz önce lavaboya gittim akıntım cok zaten son günlerda daha da cok coğalmıstı takipi kolay olsun diye beyaz çamaşır giymiştim kahverengimsi lekeler var..acaba adet mı oluyorumm..

Geri