Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Yaz yagmuru cnm senin adina coook sevindim rabbim kucagina almayi nasip etsin bizlerede bool bool dua et opuldun..

ama ben hala adet olamadım.....şöyle bi düzene girsem çok sevincem..kızlar ben size demiştim hamile değilim diye.negatifi görmeye alıştım artık.napalım hayırlısı.

canlarım dün doktora gittim.. doktor ultrasonda göremeyiz daha çok küçüktür dedi. sadece kan testi yaptı onda da 5 haftalık cıktı bebegım...
sizlerde ne var ne yok. esmerli kendini üzme canım hayırlısını dile hep rabbimden zamanı gelınce olur inşallah. hep dualrım sizinle canlarım..

canım bende 4 aydır sürekli negatif ile karşılaşıyorum bu ayda umudum yok 10 kaldı adetime ama şu anda gögüslerimde çok şişlik var kasıklarım ve belim agırıyor hiç böyle olmamıştım sence bebiş olabilirmi

canım benımde adetime 10 gün kala gögüslerim aşırı ağrımaya başlamstı. bide ucları kıpkırmızı sankı yara gıbı olmustu.. ama belırtıler tamamen adetim gectıkten sonra başladı. adet günüm gectı mıdem bulanmaya başladı ve şuanda aşırı bulanıyo..

Slm arkadaşlar, bugün doktora gittim ve doktor daha regl tarihimi bile sormadan değerleri görünce düşük dedi :((
295 düşükmüş :((
Bir dolu şey sıraladı, dış gebeliktir şudur budur, canım çok sıkıldı.
Yarın kan vericem dua edin olurmu?

Yeni mesajları çok takip edemiyorum ama yaz yağmuru ve ikranur hamileymiş sanırım. Tebrik ediyorum.
Değerlerin yükselir inşallah ikranur. Ben 12 haftalık hamileyim daha hiç beta hcg ye bakılmadı biliyor musun? Yarın ikili teste gidicem sanırım yarın bakar.
Ultrasonda gelişimini görmesi yetti doktora sanırım. 5 haftalıkken gebelik kesesi vajinal ultrasonda görünebiliyor, diğerinde görünmüyor. 5-7 hafta arası çok önemli. Düşük falan olmaması için bolca dinlenmeye bak. ;)

Geri