Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Slm arkadaşlar ben geldiim.
Şuan annemlerdeyim, ilk geldiğim gün mide bulantım birden bire kesildi ve çok tedirgin oldum yol çok sarstı beni.
Bugün yine başladı ama yemek yemeye engel değil çok şükür, annem pişiriyor.
Berrakmavicim sanki beni anlatmışsın yazında bende çok fena yakalandım ateşim 40larda seyrediyordu, saolsun bir doktor arkadaş sürekli arayıp soruyordu, 2 gün o ateşi çektim en sonunda doktor acile gitmemizi önerdi ve oradaki kadın doğumcu arkadaşş antibiyotik yazmak zorunda kaldı. Çok şükür atlattım ama kabus gibiydi, ateşin bebeğe çok zararı olurmuş...

İlk 3 ay beyin gelişiminin temelleri atıldığı için daha riskli. Benim 4 bitti. En büyük tesellim o oldu. Dün doktoruma sordum böyle böyle oldu ateşin bebeğe zararı olur mu dedim. Olmaz dedi, rahatladım biraz. Devamlı aynı seyirde seyretmesi riskli oluyormuş bir de bana müdahale edilmişti. Yine ateşlenirsen gel tabii dedi. Valla antibiyotiği kullanmadım. Seruma katmışlar zaten. Parol içtim 2 kez onun da hiç faydası olmuyor zaten sonra içmedim.
Endişeler oluyor ama çoğu boşa çıkıyor. Kanaman olmadıkça korkma canım. Bulantılar kesilince insan hamile olduğuna inanamıyor. Normale dönüyorsun. Bebeğin hareketlerini hissedene kadar. Sonra o yine ben burdayım diyor. Merak etme iyidir bebeğin. Üçlü testim iyi çıktı ben de ona seviniyorum. Kızımla ilgili şeyler yolunda. Benimki nasıl olsa geçer...

Esmeerli kiz icimden bi ses tamam bu ay tutturdugunu soyluyor umarim hakliyimdir insallah melegin gelmistir..aysecim cnm umarim seninde bebegin gelir bu ay sizin icin hep dua ediorum rabbim daha fazla bekletmeden yollasin meleklerinizi..

Esmeerli kiz icimden bi ses tamam bu ay tutturdugunu soyluyor umarim hakliyimdir insallah melegin gelmistir..aysecim cnm umarim seninde bebegin gelir bu ay sizin icin hep dua ediorum rabbim daha fazla bekletmeden yollasin meleklerinizi..

kız ağzından bal damliyor valla.inşallah kız.bu sefer tutmuştur.bende bu sefer tuttu galiba diyorum ama kendimi kaptırmakta istemiyorum.bişiy sorucam benim genelde adet bira kaç gün önce en fazla 1 hafta önce ğöğüslerim acır.ama bu sefer 2 hafta önceden acımaya başladı.adet belirtisi bu kadar erken den gösterirmi kendini anlamadım gitti.hayırlsı bakalım.nasıl geçicek bu günler bilemiyorum.eğer hamile değilsem adettim tam zamanında gelsin eğer hamileysem adetim gelmesin inşallah.çok zor bi durum yawwww.ALLAHIM yardımcımız olsun...

inş canm ya dua et walla çok istiyom ama hayırlısı artık bu ay tutsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. seninde inş bebişin tez zamandA seni fazla bekletmeden gelir canm hep beraber paylaşalım güzel haberleri:D

Geri