Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kizlar ben adet oldum hemde kendiligimden en son 4.1 olmustum bugun 4.2 adet oldum ya cok mutluyum hapsiz aylardan beri ilk kez adet oldum:)
ne güzel canım ya inşallah hep böyle düzenli olur artık.bende beklemedeyim geçen ay 3ünde olmuştum bugün 4ü ama yakındır gelmesi:(

Kizlar ya kafam cok karisik yardimci olun..gece ruyamda hamile oldugumu fakat bebegi kaybettigimi gordum sabah karin agrisiyla uyandim baktim hasta olmusum ama cok geliyor birde siyah siyah seyler dusuyor sizce neden boyle oldu acaba hamilemiydimki?? Veya kistimmi batladi aklim karisti yardim edin!

canım seninki ne bilmiyorum ama benim düşük olduğu zaman koyu kahve siyaha yakın büyük parçalar gelmişti 5_6 tane. aklın karışmasın canım normal bişeyde olabilir.üstelik tam bir ay sonra gelmiş hamilelik çok düşük bi ihtimal sanki. birde geçen ay benimde adetim başlarken ve biterken siyah taneler gelmişti bende senin gibi şüphelenmiştim bir hafta geçmişti adetimden,hatta kan testi yaptırmıştım ve osırada hasta olmuştum negatif çıkmıştı. bazen böyle siyah gelebiliyomuş canım üşütmeden dolayı falan...
ayy ne kadar karıştırdım ya:) canım bence kafanı kurcalamasın düşünme varmıydı yokmuydu diye,ne güzel zamanında olmuşsun.senin ameliyat 3. aydamıydı?

yok canım ya yapmadım hiçbir belirti yok çünkü geçen ayda bir hafta sonra gelmişti. negüzel gününde gelirdi kendi kendime nazar değdirdim galiba:(

Haklisin cnm usutmeden olabilir neyse pazartesi doktorumda terminim var zaten evet 3.ayda insallah sende strees yaptigina gecikiyordur dur bakalim bi kac gun daha olmassa yine doktor yolu gozukur:) beni aydinlattigin icin sagol tatlim

mevlanacığım gözün aydın adet olmuşsun.dış gebelikte ne yaşadığımı anlatayım.tam günümde adet oldum.ilk başta siyaha yakın akıntıydı sonra da kanamaya döndü.ve de çok uzun sürdü adetim.adet kanaması gibi değilde böyle bir yerinin kesilmişte kanıyor gibi geliyordu.bir değişiklik olduğunu farkettim.zaten feci sancım vardı.doktora gittim gittiğim günde ameliyat oldum.seni korkutmak değil amacım.ama bencede sende bişiy yok.içini ferah tut.

mevlanacığım gözün aydın adet olmuşsun.dış gebelikte ne yaşadığımı anlatayım.tam günümde adet oldum.ilk başta siyaha yakın akıntıydı sonra da kanamaya döndü.ve de çok uzun sürdü adetim.adet kanaması gibi değilde böyle bir yerinin kesilmişte kanıyor gibi geliyordu.bir değişiklik olduğunu farkettim.zaten feci sancım vardı.doktora gittim gittiğim günde ameliyat oldum.seni korkutmak değil amacım.ama bencede sende bişiy yok.içini ferah tut.

Insallah bisey yoktur cnm benim hep ilk2gun az gelir sonra3.4 gun cogalor ve en fazla 6 gun surer ama bu kez hemen cok geldi hemde siyah bisey gelince korktum allahtan pazartesi terminim var gitmiske soruyum bari umarim bisey yoktur oglene kadar yataktan kalkamadim okadar sancim vardi simdi az daha iyim cok sukur

Haklisin cnm usutmeden olabilir neyse pazartesi doktorumda terminim var zaten evet 3.ayda insallah sende strees yaptigina gecikiyordur dur bakalim bi kac gun daha olmassa yine doktor yolu gozukur:) beni aydinlattigin icin sagol tatlim

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:) canım bizede söylersin sebebini bizde bilgilenelim.

bu arada hasta oldum:)) zamanında geldiye hiç üzülmedim bu ay üstünden geçip olunca daha kötü oluyo.bir ay daha başladı ama zaman çabuk geçiyo zor gelmiyo beklemek atrık.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:) canım bizede söylersin sebebini bizde bilgilenelim.

bu arada hasta oldum:)) zamanında geldiye hiç üzülmedim bu ay üstünden geçip olunca daha kötü oluyo.bir ay daha başladı ama zaman çabuk geçiyo zor gelmiyo beklemek atrık.
Demek ikimizde ayni gunde olduk nediyelim yeni ay yeni umut insallah bu onumuzdeki ay herkeze sans getirir..

merhabalar ben üye değilim fakat sizlerin sıkı takipçisiyim.düzenli olarak 2 günde bir ilişkiye giirn ve yumurtlama günlerinde her gün deneyin.ilişkiden sonra hememn ayağa kalkmayın 30 dk.ayaklarınız yukarıda bekleyin ,mutlu olun yumurtlama günüm geçti artık denemeyelim demeyin bebek için değil mutlu olup rahatlamak için birliktelik yaşayın akışına bırakın kendinizi ve bol dua edin sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün evlat dileyin allah nasipse verir,hayırlı zamanı bekleyin.Burada yazan belirtileri önemsemeyin her insanda farklı olabilir belirtiler ya da o belirtiler başka insanda başka nedenlerle ortaya çıkmış olabilir.Allah yardımcımız olsun.

Geri