Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hastayım vicdan azabı çeke çeke antibiyotik kullanıyorum cnm.ben de hamile haberlerini duyunca hem seviniyorum hem de buruklaşıyorum ister istemez allah isteyen herkese versin.sağlıklı ,eli ayağı düzgün,hayırlı evlat versin cümlemize

aminnnnn canım inşallah.bu arada çok geçmiş olsun.bol bol dinlen.ilaç içmemeye çalış.

canlarım benim napiyonuz bakalım.eee güzel haber veren yok mu.bugün yine birinin hamile olduğunu duydum.yahu çevremde ne çok hamile kalan var yaww:) darısı bizim başımıza inşallah.

Iyim cnm seni sormali evet ya bazilari tavsan cinsimi ne biz bukadar ugrasalarim olmasin:( bazilarida istemedigi halde hamile kaliyor.. Tanidigim birinin 3 cocugu var ucunede istemeden hamile kalmish off diyorum kadina dokunsan gebe kaliyor:) amaan olsun varsin napalim bizde alacagiz bebeklerimizi kolumuza:)

hastayım vicdan azabı çeke çeke antibiyotik kullanıyorum cnm.ben de hamile haberlerini duyunca hem seviniyorum hem de buruklaşıyorum ister istemez allah isteyen herkese versin.sağlıklı ,eli ayağı düzgün,hayırlı evlat versin cümlemize

Cok gecmis olsun cnm bool bool dinlen.. Cok sivi tüketmeye bakki iyiles hemen

Cok gecmis olsun cnm bool bool dinlen.. Cok sivi tüketmeye bakki iyiles hemen

çok sağol cnm alerjim var alerji ilaçları c ve d sınıfına giriyor diye içmedim ,sinüzitim de ağırlaşınca içmek zorunda kaldım pazartesi işe gidicem,yeni bir sınıfta derse giriyorum rapor da alamam iyileşmem lazımdı mecburdum.agumentin b sınıfına giriyormuş inşallah olumsuz etkisi olmaz.
sizler ne durumdasınız adet gününüz yaklaştı mı

merhabalar bende yeni üye oldum.bir kaç gündür takip ediyordum.benimde aynı sorunlarım var ve ben ne zaman regl olcağımı bilmiyorum.en son sırasıyla 21 ekim,16 kasım,15 aralık,14 ocakda oldum. son zamanlarda ise göğüs ucum inanılmaz ağrıyor ve göğüslerim çok büyüdü.okadar ağrıyorki sütyensz gezemiyorum,çıkarttığımda tişörtüme değdiğinde dayanamıyorum ağrısına.burdan okuduklarımdan sonra göğüs ucuma baktım ucunun etrafının rengi koyulaşmış daha koyu kahverengi olmuş.bir kaç gündür geceleri aşırı terleyerek uyanıyorum ki ben çok üşüyen biriyim.hatta dün gece içimde titreme vardı ama vücudumda ise ter vardı. bir kaç gündür geceleri mide yanması ile uyanıyorum.birşeyler yiyince geçiyor ve uyuyorum.sürekli bir uyku hali var.ilk akşamdan uyumaya başlıyorum ve sabahları çok zor kalkıyorum.karnımda çok gaz var.o kadarki beni rahatsız ettiği gibi etrafıda rahatsız ediyor. bayapa baş dönmelerim oluyor ,özellikle çok ayakta durduğum zaman hemen oturmak yatmak istiyorum.bu aralar iştahımda çok açıldı.ne zaman adet olacağımıda bilmiyorum.sizce ne zaman test yaptırabilirim.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.rabbim bebek isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.
Selametcim aramıza hoşgeldin canım öncelikle adetlerin gayet düzenli..ovulasyon hesaplama diye yazarsan nezaman adet olacağını hesaplayabilirsin..12-13 şubatta olman gerekiyor inşaallah olmamışsındır..bu belirtiler hamilelik belirtileri ama birkaç gündür bu siteyi okuduğunu söylüyorsun psikolojik etkilenmenin tepkileride olabilir bu belirtiler...

Olmaz. Bir nevi hormon takviyesi ilacı. Bütün ilaçlar gibi doktorun önerisiyle kullanılmalı.
Çatlama iğnesinden önceki gün, iğneden sonraki 3 gün ilişki diyordu doktorum. Ve son ilişkiden 2 saat sonra ilk crinone uygulamasını yapacaksın diyordu. İçinde 20 tane falan vardı galiba.

Olmaz. Bir nevi hormon takviyesi ilacı. Bütün ilaçlar gibi doktorun önerisiyle kullanılmalı.
Çatlama iğnesinden önceki gün, iğneden sonraki 3 gün ilişki diyordu doktorum. Ve son ilişkiden 2 saat sonra ilk crinone uygulamasını yapacaksın diyordu. İçinde 20 tane falan vardı galiba.
benim dr um klomen+crinone jel verdi,iğneden bahsetmedi,adetin 15-25.günleri yani 10 gün boyunca kullan dedi.yalnız günde kaç tane kullanacağmı bilmiyorum dr uma sormam lazım. berrakmavi sen günde kaç tane kullandın? ve günün hangi saatlerinde kullandın?

Geri