Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

tabiki herşeyde bi hayır war ama zaman geçtikçe neden olmuyo diye insan düşünmeye başlıyo kafaya takmasan da amin canm güzel dilekelrin için tşkler sen ne zamandr istiyon canm ?

bizde 5 aylık evliyiz ama son 2 aydır istiyoruz. ilk ay ben eşimin yanımda değildim o nedenle olmadı,geçen ay ümitliydim ama nasip değilmiş, bakalım rabbim nasip ederse inşallah bu ay olur.hakkımızda hayırlısı.takma kafana.rabbimin verdiklerinde de hayır vardır.vermediklerinde de hayır vardır.vermiyorsa da şükretmek lazım.demekki hakkımızda en uygunu deyip teslim olmalıyız.

bizde 5 aylık evliyiz ama son 2 aydır istiyoruz. ilk ay ben eşimin yanımda değildim o nedenle olmadı,geçen ay ümitliydim ama nasip değilmiş, bakalım rabbim nasip ederse inşallah bu ay olur.hakkımızda hayırlısı.takma kafana.rabbimin verdiklerinde de hayır vardır.vermediklerinde de hayır vardır.vermiyorsa da şükretmek lazım.demekki hakkımızda en uygunu deyip teslim olmalıyız.
daha sen yenisin inş fazla beklemezsin çünkü zaman geçtikçe kafada sorun işaretleri oluyo oda stereste neden oluyo inş hemen kalırsın hayırlısıyla tabi:)

slm kızlar.perşembe doktora gideceğiz yine doktora gitmekten gına geldi.bu arada spora yazıldım belki zayıflarım diye.10 kilo aldım her ay hamile kalabilirim iyi besleneyim derken kendimi aştım cnm acayip sıkılıyor kilolarıma.:(

benim nasıl gitsin.adetim yeni bitti.bakalım bu ay tutturabilcez mi :) hiç sanmıyorum. eğer bir gün hamile kalıp kız doğurursam adını nazlı koycam.kaç yıldır nazlana nazlana bi kaldı yawww. :) işin şakası tabi.hakkımızda her şeyin hayırlısı.senin ağrın sızın var mı.üşütmemeye dikkat et kendini tamam mı tatlım:)

bu nazlı ismi aklıma yattı çok haklısın cnm.sabırla bekliyoruz meleklerimizi:)

sen 4 ay yaşadın demi canm hayırlısı olsn doğru wakti we zamanı war bekliyoruz artık 7 ay olacak ewleneli ist gitcem gidip geldikten sonra bi daha doktora gözükmeyi düşünüyom bakalım seninde bebişini sağsalim kucağına almayı nasip etsin rabbim

doktora git cnm mutlaka detaylı araştırsınlar.önce sperm analizi yaptırarak işe başlayın.doktor spermlerde sıkıntı varsa direk tüp bebek öneririrz dedi.

bu nazlı ismi aklıma yattı çok haklısın cnm.sabırla bekliyoruz meleklerimizi:)

hemde nasıl bekliyorum ben 4 yıllık evliyim.tabi bu 4 yıl içinde eşimin askerlik olayı vardı olmadı bebeğimiz.daha sonra dış gebelik yaşadım ameliyat oldum geçen yıl temmuz ayına kadar doktor çocuk yapmaya ara vereceksiniz dedi ameliyat olduğum için.ağustostan beri istiyoruz ama malesef hüsran.napalım artık herşeyin hayırlısı.ALLAHIM sabrımızı eksitmesin,isyan ettirtmesin bizleri...

benim nasıl gitsin.adetim yeni bitti.bakalım bu ay tutturabilcez mi :) hiç sanmıyorum. eğer bir gün hamile kalıp kız doğurursam adını nazlı koycam.kaç yıldır nazlana nazlana bi kaldı yawww. :) işin şakası tabi.hakkımızda her şeyin hayırlısı.senin ağrın sızın var mı.üşütmemeye dikkat et kendini tamam mı tatlım:)

Insallah tutarda gelir melegin..benim hala az agrim var ama her gecen gun dahada iyilesiyorum..dun dikisler alindi doktor ilk6 ay tutma sansi cok yuksek dedi bakalim insallah oyle olur ama tabi sartlandirmam lazim kendimi..bakalim hayirlisi

Geri