Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok sağol yorumun için ama dün sperm geri geldi sanırım bu ay da hüsran olacak:(((
canım spermin geri gelmesi normal. içeriye giden gitmiştir.kafana takma. düşünmemeye çalış. ne yapalım sabırlı olmamız lazım. Allah sabrımızı deniyor. inşallah bebişlerimize kavuşacağız. ama ne zaman Allah bilir..

canım spermin geri gelmesi normal. içeriye giden gitmiştir.kafana takma. düşünmemeye çalış. ne yapalım sabırlı olmamız lazım. Allah sabrımızı deniyor. inşallah bebişlerimize kavuşacağız. ama ne zaman Allah bilir..

sağol cnm içimi rahatlattın.inşallah bu ay olur dua et olur mu cnm.

İnşallah isteyen tüm arkadaşlarıma Allah bir an önce anne olmayı nasip etsin.Yakın bir arkadaşım da 7 yıl boyunca uğraştı hamile kalabilmek için .Onun üzüntüsünü sıkıntısını yakınen gördüğüm için biliyorum ki çok zor .Çevre ,çevrenin soruları herşey ama her şey rahatsız ediyordu .Şimdi hamile Allaha şükür dileğine kavuştu.Doktorların senin çocuğun olmaz dediği arkadaşım hamile.Hemde doğal sağlıklı yoldan arı sütü ve polen kullanarak.Bunu burda paylaşmak istedim ki isteyen arkadaşlara belki bir faydam dokunur.
peki canım arkadaşın nasıl kullanmış ne kadar süre kullanmış biraz bilgilendirir misin? bu arada paylaştığın için teşekkürler..

peki canım arkadaşın nasıl kullanmış ne kadar süre kullanmış biraz bilgilendirir misin? bu arada paylaştığın için teşekkürler..

Canım arkadaşımın dediğine göre aldığı yerde bir uzman ile görüşmüş telefonda gerekli bilgiler vs alınıyormuş sorun ne yaş vs gibi ona göre kullanım öneriyorlarmış yani pko ise başka sperm yetersizse başka şekillerde kullanıyormuş

Canım arkadaşımın dediğine göre aldığı yerde bir uzman ile görüşmüş telefonda gerekli bilgiler vs alınıyormuş sorun ne yaş vs gibi ona göre kullanım öneriyorlarmış yani pko ise başka sperm yetersizse başka şekillerde kullanıyormuş
cevabın için teşekkürler canım.. ikizlerinle sağlıklı bir ömür diliyorum..

Geri