Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet yine süreç başladı....12 hamilelik belirtisinin ilk üçü başladı:) allahım yüzüme baksın bu ay meleğim gelsin,onu çok istiyorum rabbim bana nasip etsin ve isteyeen herkese nasip etsin yokluğunu aratmasın.
1.Sağ kasıkta batma hafif ağrı
2.uykuya eğilim ,genel yorgunluk hali
3.iştahım arttı
4.göğüslerde hassasiyet
:):):)

aa bu arada bu kız kafayı yemiş demeyin,tamamen psikolojik olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum:)napalım hayali bile güzel napayım:)

slm kızlar nasılısnız ben artık giremiyorum çok fazla ama arada takip ediyorum :) mevlanacım sanırım şimdiye ameliyat olmuşsundur umarım bir sıkıntı kalmza bundan sonra herşey istediğin gibi olur İNŞALLAH ....
Bizde MAŞALLAH 34 hafta olduk işten de doğum iznine ayrıldım artık yavaş yavaş ağırlaşıyorum :) ama bebeğimi ALLAH nasip ederse 6 hafta sonra kucağımıza alıcaz İNŞALLAH tüm isteyenlere nasip olur .....

slm kızlar nasılısnız ben artık giremiyorum çok fazla ama arada takip ediyorum :) mevlanacım sanırım şimdiye ameliyat olmuşsundur umarım bir sıkıntı kalmza bundan sonra herşey istediğin gibi olur İNŞALLAH ....
Bizde MAŞALLAH 34 hafta olduk işten de doğum iznine ayrıldım artık yavaş yavaş ağırlaşıyorum :) ama bebeğimi ALLAH nasip ederse 6 hafta sonra kucağımıza alıcaz İNŞALLAH tüm isteyenlere nasip olur .....

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.Doğumda dua et cnm bizlere olur mu?

Geri