Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım bende de oluyordu ama çok stresliysem çok üzüldüysem hemen mideme vuruyordu. hiç birşey yiyemiyordum. hatta yediklerimi çıkarıyordum.. benim ki tamamen psikolojiyle alakalıydı. senin de öyle olabilir mi acaba? ayrıca bende de kansızlık vardı bol bol pekmez içerek yendim.. sana da tavsiye ederim..
cnnmmm drr ilaçtann dedii bana pekmezz içemiyomm yaa sevmiyomm pekmeziii ilaçç benimm içinn dahaa iyi

esmerli canım eşinin şırnaktaki durumu nasıl.zordur değilmi orda çalışmak.benimki tayin istemiyo oralara şuan ve bende korkuyorum açıkçası.rabbim yardımcıları olsun

tatlım inşallah iyiye işarettir.. benim adetim geçen ay böyleydi. normalde 5 gün sürerdi geçen ay ilk gün geldi sonra bitti. doktora gittim zaten kontrolüm vardı. doktora söyledim az geldi diye heme bir kan testi istedi. ama malesef birşey çıkmadı. klomen kullanmıştım ondan olabilir dedi. sen de doktora git canım. inşallah bebişin geliyordur..

canım benim daha adet günüm değil.23 nisanda adet oldum.oda 12 gün gecikmeyl gelmişti.hep gecikir adetim.polikistikoverden ötürü.klomen filan kullanmadım yada çatlatma iğnesi filan olmadım.bakalım.bekliyorum...

Geri