Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

alsakkk mı kiii almasakk mı kii bilemedimm şincikkk :) neysee cnmmm hoşgeldinn aramızaa birr herkesii kabull ediyokk 2 ay öncede benii kabull ettilerr aralarınaa onlar adınaa üzüldümm ama ne yapacaksınn bir kere hata yaptılarr benimm gibi manyagıı aralarınaa aldılar hahaha

kız vallaha manyaksın sen :D biri görse beni bu deli niye gülüyo kendi kendine dicek hahaha

kız vallaha manyaksın sen :D biri görse beni bu deli niye gülüyo kendi kendine dicek hahaha
ne nann neee sendee hemenn gülmee ne kadar çok gülüyonn :) sankii ne dedikk şurdaa azıcıkk hava atakk dedikkk hahaha önceliklee aramızaa girmesii içinn bir takımm sınavları geçmesii lazımmm kolay mıı kara ambarr kamyoncularr dernegenee üye kaydıı yapacakkkk yapakk mıı leynnn hahaha

ne nann neee sendee hemenn gülmee ne kadar çok gülüyonn :) sankii ne dedikk şurdaa azıcıkk hava atakk dedikkk hahaha önceliklee aramızaa girmesii içinn bir takımm sınavları geçmesii lazımmm kolay mıı kara ambarr kamyoncularr dernegenee üye kaydıı yapacakkkk yapakk mıı leynnn hahaha

ben öyleyimdir başkalarının komik gelmediği şeyler bazen bana farklı gelir mesela sen hahaha :D:D çatlak seni ivedikmisin sen lennnn :D

kız çatlaklar gonca ve pınar çok komiksiniz yaaa.. bizi çok güldürüyorsunuz Allahta sizi güldürsün.. hepinizi çok seviyorum şekerler...
sevinn benii aaaa herkes beni sevsinnn hahaha bizdeee seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii seviyozzzzzzz aslındaa stendarpçı olacammm heriff izinn vermiyoo :hıh: yogsammm bendeeenn bekk dadlıı stendarpçıı olurr :hıh:

bana göre çatlaksın ve komiksin tatloşum benim bende seni seviyorummmmm :D :D
sagoll komutanımm hahaha bugunnnküü yemekk menümüz
1: tavukk suyunda kaynatılmışş daş
2:soğanlı sartımsaklı mercimeklii bulgurlu yağlıı hint yemeğii bu ana menümm
3: dadlıyaa gelincedee çanakta yapılmışş dilber burnuu
nasıll tarifinii istemeyinn virmem bunlarr pınarr usta tarifleriiii :hıh: benimm gibi usta olmakk içinn çok çalışmanızz lazımm tatloşlarımmm

bugün baya sohbet olmuş. ne güzel annem gelcekti rahatsız olduğu için ben gittim. yine yiğenimi gördüm sonuçta. yürümeye başlamış. çok heycanlı kerata. yeni geldim eve

Geri