Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar günaydın.dün gece saat 1e kadar pede tek bir damla bile gelmedi.şimdi uyandım gece gelmiş biraz ama gidip test alıp yapıcam.dua edin noollluuuurrr dua edin

inşallah hamişsindir canım dualarımız seninle,ama herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda...inşallah çift çizgiyi görürsün tatlım bize de moral olacak inan :)

boşver tatlım ya adet belirtisiyse de üzme kendini zamanı değilmiş demek ki ;) ama adet belirtisi değilse de ,işte engüzeli bu ,sana çok süpriz olur çünki 2,5 ay sonra diyodun :) inşallah süprizin olur canım...
İNŞAALLAH CNMM BAKALIM HAYIRLISII CNM ELDEN GELEN BİŞE YOK RABBİMM EN İYİSİNİİ BİLİR BİZEDE ŞÜKRETMEK DÜŞERR İLK ZAMANLARKİ KADAR ÜZÜLMÜYOMM CNM HAYIRLISI DEYİP GEÇİYOMMM O KADAR BİRAZZ İÇİM BURKULUYO AMA NE YAPAK

goncacım hasta falan değilim neden öyle oldu bilmiyorum sabah 5te kan ter içinde uyandım bide dediğim gibi ben cok gec yatıyorum o yüzden bence biraz daha gec ölçmem daha dogru geliyo.adet dönemimde dikkat etmedim hiç ateşime ama genelde ateşim 36'yı gecmez pek 36.4 bile benim için yüksek ki dün dil altından sürekli 37.2 cıktıgün içinde.senin adet gününde mi daha önce mi düşmeye başladı ateşin hamile kalmadıgın ay kuşum?

canım daha önceleri dil altındanmı ölçüyodun yoksa kol altından mı.kol altından ölçtüysen hep yanlış sonuç.dil altıysa evet.adet günümde ateşim düşerdi.hamiş kaldığım ay hep yüksekti ki zaten her kadının öyledir canım.

günaydınn tatloşummm ne yapıonn balımmm iyice uyudunmuu bebişimizz nasıll bakemnm

günaydın kuşummm.iyi uyudum hatta öküzcük gibi uyudum :) bebişte iyi napsın garip suyun içinde takılıyo :) ya canım ben rüyaya yattım senin için iki gece bi dün yatamadım.acayip karışık rüyalar gördüm böyle anlamsız ve hemen unuttum inanırmısın.ne garip.ama devam edicem merak etme :)

Geri