Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

gidecegim canım zaten bi kaç gün daha beklemem gerekiyo degerler yükselsin diye acama 1500 olmuşmudur

canım bak eğer 10.07 de 200 lerde bir değerse pazartesi salı kese görünecek değere ulaşır ama şuan 1500e ulaşmamıştır çünkü hcg 2-3 güne bir 2 ye katlanır sabırlı ol canım bekle biraz daha doktorunun dedği tarihte yani salı günü git erken gidersen bu seferde keseyi göremedik diye üzülürsün tamam mı canım sabret olur mu kendine de iyi bak ozamana kadar iyice dinlen sakın yorma kendini

Kizlar ciktim 22mm yumurtam olmus igneyi vuruldum doktor cok kaliteli yumurtan var dedi ya umutlu konustu 2.8 test yap pozitif olursa hap verdi hamilelik problemsiz gecsin diye bakalim artik:)

mevlanacım hadi inşallah güzel haberler ver inşallah mübarek aylarda rabbim sana hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin inşallah. ramazan bayramını her açıdan bayram edenlerden eylesin senide tüm bekleyen arkadaşları da inşallah

çok iyi vanım ya hadi inşallah gelir bebişin:) 28 indemi test yapcan

Sagol cnm insallah yok agustosun 2 doktor o tarihe kadar adet olmassan kesin sonuc alirsin dedi..senin terminin saat kacta canim yarin? Ben cok sasirdim yani 11.gun ve bukadar gelismis daha once17.gun gitmistim ve 18 mm olmustu..rabbim bukez yuzume guler insallah

mevlanacım hadi inşallah güzel haberler ver inşallah mübarek aylarda rabbim sana hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin inşallah. ramazan bayramını her açıdan bayram edenlerden eylesin senide tüm bekleyen arkadaşları da inşallah

Ahh cnm cok sagol insallah ramazan ayi bereket getirir okadar cok istiyorumki anlatamam cnm..gerci en iyi sizler anlarsiniz..insallah dogum gunume supriz olurda positifi goruruz artik:)

Kizlar sizce nezaman iliski olmali?? Igneden bi gun once igneyi olduguk gun ve birgun sonra yeterlimi 3 gun pespese ?

canım günaydııııınn.iğne olduktan 36 saat sonra etkisini gösterip yumurtayı çatlatıyomuş,yumurta da 24 saat yaşıyor o yüzden iğneden sonra 3 gün ilişki öneriliyor.bi gün daha eklemelisin yani:):)

Sagol cnm insallah yok agustosun 2 doktor o tarihe kadar adet olmassan kesin sonuc alirsin dedi..senin terminin saat kacta canim yarin? Ben cok sasirdim yani 11.gun ve bukadar gelismis daha once17.gun gitmistim ve 18 mm olmustu..rabbim bukez yuzume guler insallah

canım saat 3 te randevum,ama bize bayağı uzak 2.5 saat kadar.gerçekten iyi büyümüş :) dr. demiştiki hamile kalmak için 17mm yeterli ama normal olan 22_27 mm arası, seninki sınırlara girmiş :) canım ya bide ben denize dün denize girdim (daha bebek yok diye) ama karnım ağrıyo akşamdan beri kötümü yaptım acaba?

Geri