Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ben 3 ay klomen kullandım.daha sonra menegon diye günlük yapıla bir iğne kullandım ve iğneler bittikten sonra çatlama iğnesi ama olmadı. bu ay yine menegon kullandım.. dün gece saat 1 de çatlatma iğnesini vuruldum.. yarın da aşılama olacak.. ben de ilk defa deneyeceğim.. bakalım ne olacak.. inşallah bu ay gelir bebeklerimiz..
hmm anladım canım ben 5 ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım malesef benimde olmadı menegonu hiç kullanmadım ama banada belara diye günlük bir hap verdi bitince gidecem aşılama yapılacak rabbim bu mübarek günlerde inşallah sesimizi duyar:ebebek:

kızlaar iyi geceleerr:)bikaç gündür kayınvalidemlerin yazlıgındaydım ve dün bel ağrısıyla mide bulantısından öldüm,neden anlamadım:( offf çok heyecanlı bekleyişler var bu ay eminim hepinizden müjdeyi alıcazzz patlama olcak bu ay:)

kızlaar iyi geceleerr:)bikaç gündür kayınvalidemlerin yazlıgındaydım ve dün bel ağrısıyla mide bulantısından öldüm,neden anlamadım:( offf çok heyecanlı bekleyişler var bu ay eminim hepinizden müjdeyi alıcazzz patlama olcak bu ay:)

Ayy insallah insallah canim senin adetin gectimi?? Veya nezaman gunun?? Insallah dedigin gibi olurda bu ay herkez hamis kalir..bende sabah bas agrisiyla uyandim ama galiba hala ignenin etkisini yasiyorum:(

- - - Updated - - -

Özlemcim carsambaya kadar beklemene gerek yok bence yarin sabah yap bi test bizide meraktan kurtar:)

günaydın kızlar nasılsınız bakem eşim izinde giremiyom fazla okuyup çıkıom yorumlarıznıızı belki hamiş haberi wardır diye bende adet olmam lazım beklemedyim geçen ay 17 de adet oldum hayırlısı diyelim kızlar bişey sorcam bide ben 10-15 gündür kurudum resmen hiç akıntım yok neden acaba bi problemmi wardır ki acaba :(

Geri