Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sağol canım iyi çok şükür annem ilk günler biraz zorlu geçti sadece. benim bugün yada yarın adet olmam gerekiyo. çok umutlu değilim. adet sancısı yok ama göğüslerim acıyo adet olcağım zaman hep böle olur. tuhaf olan normalde tansiyonum düşüktür bugün yükselmiş. bi mahzuru yoksa aşılama nasıl yapılıyo. sanırım bende denicem
hayırlısı canım inşallah bu mübarek aylarda hepimiz hamiş kalırız.. aşılama biraz sabır gerektiriyor. ama zor değil.. ben adetin 3. günü menegon diye yumurta geliştiren bir iğne kullandım.. tabi devamlı kontrole gittim.. bu ay yumurtalarım biraz geç gelişti.. yumurtalar yeterli büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesini vuruldum.. iğneden sonraki 36 saat içinde eşimden sperm alıp labaratuvarda işlemden geçirdiler.sanırım yıkayıp güçlendirici ilaç eklediler sonrada aşılama yapıldı..

- - - Updated - - -

aaa geldim kimseler yok sizlere bi fotoraf sözüm vardi bilgisayardan girdim gösteriyim diye kimse yok :(
ben varım canım

kizlar bi yolunu buldum ve girdim burdan kopamiorum sanirim bagimli oldum....
aysecim adet olmussun üzülme insallah öteki aya..yeni gelen arkadaslarada hosgeldiniz diyorum umarim ramazan ayni bereket getirir.
sahile,özlem,bensude,iyi dayaniyorsunuz ben olsam catlardim:) zehracim annene gecmis olsun insallah hayirlisi olur bu ay hakkinda..eeee gelelim bana catlama ignesini olali 8 gün gecti icimden bi ses olmadi diyor ama zaman zaman gögüs agrim var ve sanki azcik büyümüs gibiler..birde dün karnim cok agridi adet oldum sandim ama daha cok erken..benim olacagim gün hissederim normalde..bakalim yinede hayirlisi olur insallah

öle olsun diyelim mevlanacım çok umutlanmıştım bakalım artıkın nolcak bu ay inş bebişin gelmiştir canm tutunmuştur sen wer güzel haberi koyda görelim resmini :)

öle olsun diyelim mevlanacım çok umutlanmıştım bakalım artıkın nolcak bu ay inş bebişin gelmiştir canm tutunmuştur sen wer güzel haberi koyda görelim resmini :)

insallah öyle olur canim bakalim 2 hafta sonra hersey belli olur..insallah ramazan ayi sans getirir hepimize

- - - Updated - - -

sagol cnm var kilom ama fotolarda belli olmuyor bak bitane daha koyim

insallah öyle olur canim bakalim 2 hafta sonra hersey belli olur..insallah ramazan ayi sans getirir hepimize

- - - Updated - - -

inş canm hayırlısı olsn senin için kaç kilosun ki

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

kapalımısın açıkmı canm :)

sagol cnm evet boylu oldugum icin göstermiorum kimse inanmaz ama kendimin bilmesi yeter:) ya benim arkadas var 170cm boy 50kilo onunda olmuyor yani nebilim tabi sagliklii degil ama okadar engel oldugunuda zannetmiorum acikcasi..

Geri