Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde son adet tarihim 9 haziran 6+2 olduğumu düşünüyorum her hafta doktora gidiyorum hepside farklı doktora gittim ..geçen hafta kese göründü..bu hafta başka bir doktora gittim göremedim falan dedi bende geçen hafta gördük keseyi söyleyince tekrar baktı zorla buldu..ben kalp atışlarını merak ettim dedim kesenin içinde birşeyler var amanet değil haftaya gelin dedi çıldırttı beni.alttan bakayım dedi izin vermedim ben korkuyorm bebeğe bişey olacsk diye baktırmadım..sen neakadar aralıklarla doktora gidiyorsun?

nisancım selam canım.bayadır konuşamadık.sana özelden bi msj atmıştım ama cevap gelmedi ühühüh :( canım benimde bebiş 3 ay gözükmedi ultrasonla.dr her gidişimde alttan baktı ve hiç sorun olmadı.zaten bişi olsa bakmazdı.korkma canım yani bunda bişi yok.kalp atışlarını kısa zamanda görürsün.çok sevindim hamiş olduğuna canımcım :) sen 6 hafta 2 günlük hamişsin canım.kese şuan küçük gözüksede ilerki zamanlarda bebişin normale dönecektir.ben ayda 2 kez gidiyodum dr a.artık ayda 1 giderim.rabbim kucağımıza almayı nasip etsin ve tüm isteyenlere versin.

Son düzenleme:
nisancım selam canım.bayadır konuşamadık.sana özelden bi msj atmıştım ama cevap gelmedi ühühüh :( canım benimde bebiş 3 ay gözükmedi ultrasonla.dr her gidişimde alttan baktı ve hiç sorun olmadı.zaten bişi olsa bakmazdı.korkma canım yani bunda bişi yok.kalp atışlarını kısa zamanda görürsün.çok sevindim hamiş olduğuna canımcım :) sen 6 hafta 2 günlük hamişsin canım.kese şuan küçük gözüksede ilerki zamanlarda bebişin normale dönecektir.ben ayda 2 kez gidiyodum dr a.artık ayda 1 giderim.rabbim kucağımıza almayı nasip etsin ve tüm isteyenlere versin.
sağol cnm açıklamaların için içim rahatladı hamilelikte sıkıtılar yaşadın mı hiç?

kızlar adetim 10 gün geçti hiç bi belirti yok ne adet nede hamilelik ne yapacağım bilmiyorum erken menopaza girecem diye korkuyorum

stresmi yaptın belki vardır umutsuz olma canım allahtan umut kesilmez
sabırla beklemekten başka ne olabilir ki

- - - Updated - - -

Kizlar benim hic umudum kalmadi karnim cok agriyor kesin hasta olacagim..hayirlisi bakalim

hayırlısı olsun mevlanacım ya öyle olumsuz düşünme

Geri