Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

inşallah güzel haberlerini duyarız takipte olucam ama hamilelik belirtisi bende aynı adet olucakmışım gibiydi yani anlamıştım ama içime doğuyo anlattıklarına göre regl gününe kadar iş yapma bence :)

Fazla ağır yapmicam bugünki ağrıdan sonra haber veririm bende olumlu yada olumsuz :) inşallah olurr allah herkese nasip etsin inşallah :))

Fazla ağır yapmicam bugünki ağrıdan sonra haber veririm bende olumlu yada olumsuz :) inşallah olurr allah herkese nasip etsin inşallah :))
inşallah eğer doğum kontrol hapı kuullandıysan ilk denemede işşin zor en az 3 ay falan geçmesi lazım hormonların toparlanabilmesi için ama rabbim bilir en iyisini sen dikkat et yinede

inşallah eğer doğum kontrol hapı kuullandıysan ilk denemede işşin zor en az 3 ay falan geçmesi lazım hormonların toparlanabilmesi için ama rabbim bilir en iyisini sen dikkat et yinede

yok doğum kontrol hapı kullanmadım zararlı olur belki diye fazlada heyecan yapmak istemiyorum biraz dikkat edicem evet regl dönemim geçene kadar bişi varsa bide Allah korusun bişicik olmasın :))

Merhaba Arkaşlar,

Ramazan bayramının 3. günü eşim ile korunmayı bıraktık ogün ve ondan sonraki gün yumurtlama günümdü. Daha yeni korunmayı bırakıp hamile kalacağımı sanmıyorum ama yinede bir umut var işte :) Bu ayın 4 dünde regl olmam lazım. Normalinde regli günümden önce adet olmuşum gibi kasık ağrısı yaşamazdım. Bugün temizlik yapim dedim daha birinci odayı bitiremeden adet olmuşum gibi sancım oldu daha bugünü saymazsak 2 günüm var hasta olmama hatta erkenmi oldum acaba diye düşündüm kontrol ettim ama bişi yoktu. Şuandada azcık sızı var.Daha öncede hiç adet düzensizliğim olmamıştır buzamana kadar hep düzenli olmuşumdur. Bir kaç gündürde aşırı derecede gaz sorunum var. Karnım davul gibi kaskatı kesiliyo gazdan dolayı. Adet zamanımda göğüslerim şişiyo ve acıyodu ama busefer çok erken şişti ve acımaya başladı şişlik var ama acısı dindi şuan sızlamıyor. Bu ay hamile kalmicak adet olucakmışım gibi hissediyorum :( sabırsızlıkla ayın 4 dünü bekliyorum ama biyandan da merak var oyüzden yardımcı olursanız çok sevinim. :((((
(yanlış olmul sena ya yazacaktım nisa sana gitmiş )
inşallah mutlu haberi alırsın
:hamileyim::hamileyim:

hamişlik bekleyen melekler :)

sunflower.........7 eylül
a.özlem............30 eylül
ayşe.................11 eylül
asenaşule........14 eylül
muamma..........7 eylül
nur...................26 eylül
bitanesi...........12 eylül
uğurlubebek.....
ceylinn.............

bensude...........24 ağustos
haber bekliyoruz :)
ceylangözlü.....30 ağustos
haber bekliyoruz :)
crema...............

kızlar merhaba.benim doğaş yolla hamile kalma şansım çok az .bu ay ilginç şeyler oldu.en son 13 ağustosta hamile kaldım 30-31 günde bir adet görüyorum.bu gün yani 21.günüm ve kahver rengi akıntı geldi biraz ve 2 gün önce göğsümde biraz ağrı ve kasığımda batma vardı.acaba diyorum hamile olabilir miyim?biraz yorumlarsanız çok mutlu olurum.

kızlar merhaba.benim doğaş yolla hamile kalma şansım çok az .bu ay ilginç şeyler oldu.en son 13 ağustosta hamile kaldım 30-31 günde bir adet görüyorum.bu gün yani 21.günüm ve kahver rengi akıntı geldi biraz ve 2 gün önce göğsümde biraz ağrı ve kasığımda batma vardı.acaba diyorum hamile olabilir miyim?biraz yorumlarsanız çok mutlu olurum.
aslında bu saydıkların hamilelik belirtisi=)))hamile olma ihtimalin var umarım psikolojik değildir ben bütün belirtileri yaşıyordum her ay hatta birinde ağzımda demir tadı bile oluşmuştu=))ama hiç belirti olmadığım ay hamile kaldımm...internette belirtileri okuyordum anında bende oluyrdu=))))
ama inşallah sen hamilesindirrr=)

inşallah canım inş. hamilesindir :) rabbim en kısa zamanda hepimize versin inş.

Geri