Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:) dün bi tane test aldımm idrar testi lena diye marka akşam yaptım idrarı damlatır damlatmaz komple kırmızı oldu 4 sn sonra çift çizgi çıkıtı :)
bu sabah yaptım aynen komplı kırmızı oldu ekran :D bu sefer tek çizgi çıktı şaştım kaldım :sigarayok:
ilginççç 2. çizgiyi görmedin mi??? gördün kan değerinde 12 bence bi kan testi daha yaptırr çıkacaktır

:) dün bi tane test aldımm idrar testi lena diye marka akşam yaptım idrarı damlatır damlatmaz komple kırmızı oldu 4 sn sonra çift çizgi çıkıtı :)
bu sabah yaptım aynen komplı kırmızı oldu ekran :D bu sefer tek çizgi çıktı şaştım kaldım :sigarayok:

bak canım böyle bekleekle olmaz sen gıt k testı yaptır bosver ıdrar testını ya kan testı yaptı rahatla bakalım durum ne böyle belırsız olmaz yanlıs yapıyosun

bugunde iş yerinden çıkamıycak gibiyim patronun zıtlığı çıktı yine :S edirne ve istanbuldan misafirler geldi öğleden sonra tolantım var bugun zor gibi canım
ama bu sabah sekreterim bana dediki abla sen ne kadar göbeğin şişmiş dedi :) yoksa hamilemisin dedi yürüyüşünde değişti dedi :)

bugunde iş yerinden çıkamıycak gibiyim patronun zıtlığı çıktı yine :S edirne ve istanbuldan misafirler geldi öğleden sonra tolantım var bugun zor gibi canım
ama bu sabah sekreterim bana dediki abla sen ne kadar göbeğin şişmiş dedi :) yoksa hamilemisin dedi yürüyüşünde değişti dedi :)

Bencede hamilesin canımmm bu kadar test sonuçların tesadüf olamz öyle değilmi ama biran önce git yaptı terar kan testi ben ce pazartesiyi bekleme benden tavsiye ne kadar çabuk öğrenirsen sonucunu okadar iyi olur hayatımmm

kızlar sanırım ben hastalanıyorum 1 kaç damla kan gelmiş...karnımda ağrımaya başladı çok...
bu ay da olmadı sanırım:-((((((kısmet değilmiş artık....

Geri