Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ecemcim bende doktora gitmeyi düşünüyorum bu film adetten hemen sonramı çekiliyor isteyenlere anestezilide yapıyorlarmış çok acılımı?bende duydum bu filmden sonra hamile kalanları
Canım adetin7.günü yapılıyor.Benimde tesadüf etti.Bilmiyordum doktor hemen çekelim dedi.canım ağrıda abartacak bişi yok.2-5 dk bi olay adet sancısı gibi.

Eyşancım dayanılamıyacak bi ağrı değil.Bence anesteziye gerek yok.İşlem yapıldı eve geldim regl ağrısı gibi karnım belim ağrıyor.Ve kanamam başladı hafif.Kan pıhtıları dökülüyo.Adetinin ilk gününden say canım 7.günde çekiliyor.

Eyşancım dayanılamıyacak bi ağrı değil.Bence anesteziye gerek yok.İşlem yapıldı eve geldim regl ağrısı gibi karnım belim ağrıyor.Ve kanamam başladı hafif.Kan pıhtıları dökülüyo.Adetinin ilk gününden say canım 7.günde çekiliyor.
canım benim şimsi adetimin 1.günü ben doktora adetim bitmedenmi gideyim sence bildiğim kadarıyla hormon tahlilleride 3.gün yapılıyor ne dersin?normal muayene yapamaz sadece ay kafaya koydum bu böle olmıcak gidicem doktoraama adet bitsinmi bitmesinmi

canım benim şimsi adetimin 1.günü ben doktora adetim bitmedenmi gideyim sence bildiğim kadarıyla hormon tahlilleride 3.gün yapılıyor ne dersin?normal muayene yapamaz sadece ay kafaya koydum bu böle olmıcak gidicem doktoraama adet bitsinmi bitmesinmi
Canım bence bitsin adetin 7 günü git yada 6.günü.Rahim filmini çektir.Bana bide doktor antibiyotik verdi.Hamile kalmazsan adetinin 3.günü gel dedi.Bence sende bi rahim filmini dene tabi doktor uygun görürse canım benim 17 ay olduğu için doktor hemen çekelim dedi.birkaç ay daha dene belki film işe yarar tedaviye gerek kalmaz canım

Herkeze iyi akşamlar.Kızlar ben bugün doktora gittim.Rahim filmi istedi doktor.Çektirdim.neyseki tüpler açıkmış.Biraz ağrılı oldu tabi.Şu an hafif kanamam var.Bide regl ağrısı gibi bi ağrı.Doktor dediki genelde rahim filminden sonra hemen hamile kalınabiliyor.Çünkü rahime gönderdikleeri ilaçlı su kanallardaki hafif yapışkanlığıda basınçla açıyormuş.Ve tedavi ediyormuş.Bakalım inşalah 2 gün sonra başlayacağız çalışmalara..hayırlısı :)

ıyı aksamlar canım evet bende duydum rahım flmı çekıldıkten sonra hamıle kalanları bu olabılıyomus ınsallah da öyle olur tatlımya

Yani bu ay daha deniyeceğim.Yine olmazsa bidahaki ay tedaviye başlatacak.Senide doktorun yönlendirir canım.İyi bir doktor bul bütün ayrıntıları öğrenebileceğin içini ferah tut tatlım.İnşallah gelir bebişlerimiz:))

Canım bence bitsin adetin 7 günü git yada 6.günü.Rahim filmini çektir.Bana bide doktor antibiyotik verdi.Hamile kalmazsan adetinin 3.günü gel dedi.Bence sende bi rahim filmini dene tabi doktor uygun görürse canım benim 17 ay olduğu için doktor hemen çekelim dedi.birkaç ay daha dene belki film işe yarar tedaviye gerek kalmaz canım
tamam canım dediğini yapacağım sağolasın..

Geri