Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Logicaldream için takvim:
dev110pr___.png

Oknlyl için takvim:
dev129pr___.png

logicaldream için biraz uğraştık, henüz imzada gözükmedi takvimi, ben de buradan vereyim dedim yine de, ayarlara bakacağım yine. Sevgiler...
canım beniiiiiiiiimmmmmmm çok teşekkürler ellerine sağlık çok güzel bişey buuuuuuuu:kiss::a025:

günaydınnn canlarım benimmmmm............
logicaldreamcimm imzan da yakıyo ortalığı yaniiiiii:)

bu hamiş imzaları çokkkkk güsellll
bende istiyorummmm :D
buarada nemesiscim ekimde aramısda olmana çok sevindim bitanem...
dün akşam şöööölee bi ilk mesajlarımızı okudumda geçen sene ekimden bu zamana ne çok anı paylaşmışız imşallah hamişlik anılarımızıda paylaşırıs hepberaber güselim...:23:

İnşallah canım benim, ikimizin de imzaları öyle olur :) Evet bazen ben de başlara bakıyorum, seninle konuşmalarımız, paylaştıklarımız, yeni arkadaşlarımız, burada kurulan arkadaşlıklar. Bunları paylaşmak da çok güzel gerçekten. Seni ve diğer arkadaşlarımı tanımak, burada dertleşmek, haberlerimizi paylaşmak bambaşka bir duygu. İyi ki varsın Chatlakcım canım benim. Sevgilerimle...

nemesiscim teşekkür ederiz canım benim emeğine sağlık.

Rica ederim ne demek :) Oradan resmi kopyalayıp profilinden imza düzenleme'ye giderek imzana yapıştırıp kaydet diyebilirsin, logicaldream'in yaptığı gibi imzanda bu takvim olmuş olur böylece.

merhaba arkadaşlar...

birbirini seven meleklerin mekanı burası... ne güzel...

Evet, burada paylaşılanlar çok özel ve burada olmak da çok güzel. "Beni anlıyorlar" dediğin insanlara ve gerçekten anlayan insanlara birşeyler anlatmak, anlaşılacağını bilerek anlatmak önemli birşey.

canım beniiiiiiiiimmmmmmm çok teşekkürler ellerine sağlık çok güzel bişey buuuuuuuu:kiss::a025:

günaydın canımcım :) bencede çok güzel oldu nemesiscim sayesinde :26:

Rica ederim :) Beğenmene sevindim canım :)

herkeze selam arkadaşlarrr

artık bende melek oldum taze meleklikten kurtuldum :26:
eskidik artık vallahii tazelik kalmadı :hhh:

Geri